PGE Narodowy

Tétris zajmie się pracami fit-outowymi w biurowcu V.Offices

|
fot. materiały prasowe Tétris
fot. materiały prasowe Tétris
W ramach umowy ramowej z AFI Europe, Tétris rozpoczął prace wykończeniowe na 1,3 tys. mkw. powierzchni w najbardziej ekologicznym biurowcu w Polsce. Pierwszymi najemcami, którzy skorzystali z usług fit-out, są: firma z branży IT – Printbox oraz właśnie AFI Europe.

V.Offices to oddany do użytku w czerwcu br. budynek, który już na etapie projektowym otrzymał najwyższą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej ocenę w ramach certyfikacji BREEAM – „Outstanding” z wynikiem aż 90,57 proc. Dostarczył on na krakowski rynek biurowy niemal 25 000 mkw. powierzchni spełniającej najwyższe standardy, jeżeli chodzi o komfort i zdrowie przebywających w nim ludzi oraz wpływ na środowisko naturalne.

 

Dzięki naszej umowie z AFI Europe, przy wykańczaniu biur, najemcy V.Offices mogą korzystać z usług Tétris. Już prowadzimy prace na powierzchniach, które zajmie firma Printbox oraz w polskiej siedzibie inwestora AFI Europe. Bazując na naszych wcześniejszych doświadczeniach, bez problemów spełniamy wysokie oczekiwania związane z pro-ekologicznym standardem tego budynku. Za współpracę odpowiada nasze regionalne biuro w Krakowie – Wojciech Kaczmarczyk, Associate Director Business Development w Tétris

Za komercjalizację biurowca V.Offices odpowiada firma Knight Frank, natomiast realizacją projektu zarządza krakowski oddział Turner & Townsend Poland.

 

Tétris łączy potencjał światowego giganta w obszarze aranżacji wnętrz biurowych, hotelowych i handlowych z wieloletnim doświadczeniem, wcześniej jako Neo Świat, na polskim rynku. Firma wykonuje projekty w całej Polsce, zarządzając realizacjami z biur zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. W portfolio Tétris znajdują się prestiżowe wieżowce nowoczesnej panoramy Warszawy jak Złota 44, Cosmopolitan, Rondo 1, WFC, Nowy Plac Unii, Q22, czy Warsaw Spire. Firma jest promotorem modelu Design + Build, czyli kompleksowego podejścia do projektowania i wykonawstwa przestrzeni. Taki sposób pracy zapewnia synergię między wizją architekta, a sprawnym wykończeniem wnętrz w lokalnych realiach.

 

AFI Europe to europejski deweloper, skupiający się na dużych projektach komercyjnych i mieszkaniowych. Portfolio nieruchomościowe firmy obejmuje centra handlowe, obiekty biurowe i biznes parki, centra logistyczne, a także inwestycje mieszkaniowe i projekty wielofunkcyjne.

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz