Giant

Regus celuje w Katowice

Globalny dostawca rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy po raz drugi wybrał stolicę Górnego Śląska.
Regus będzie miał drugą lokalizację w Katowicach. Dostawca rozwiązań z zakresu elastycznych miejsc pracy ma już swoje biuro w Silesia Business Park, a teraz postanowił otworzyć je także w kompleksie biurowo-hotelowym Wojewódzka 10. W obiekcie tym Regus wynajął 1300 mkw. powierzchni. W procesie poszukiwania lokalizacji oraz podczas negocjowania umowy firmę reprezentowali eksperci JLL
 
Dynamiczny rozwój sektora usług biznesowych i technologicznych w Katowicach zwiększa zapotrzebowanie na nowoczesną, a zarazem elastyczną powierzchnię biurową. Po sukcesie naszego biura w kompleksie Silesia Business Park przyszedł czas na drugą lokalizację. Tym razem nasz wybór padł na Wojewódzką 10, która oferuje nieco bardziej kameralny charakter pracy. Jest to również doskonała opcja dla osób podróżujących służbowo, które jednocześnie będą mogły skorzystać z oferty hotelowej kompleksu – komentuje Rafał Gabteni, IWG Area Director.
 
Regus po raz kolejny postawił na świetnie zlokalizowany projekt, który odpowiada na potrzeby osób działających w dynamicznym środowisku biznesowym, bardzo mobilnych, dla których liczy się nie tylko oferta samego budynku, ale również jego sąsiedztwo. Projekt Wojewódzka 10 jest położony w ścisłym centrum, co umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta i zapewnia łatwy dostęp do bogatej oferty handlowo – kulturalnej Katowic – tłumaczy Joanna Tomala, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL. 
 
Kompleks biurowo-hotelowy Wojewódzka 10 znajduje się w pobliżu dworca w Katowicach oraz Rynku Katowickiego. Obiekt oferuje 2800 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Jest ona zlokalizowana na parterze i czterech kondygnacjach. Właścicielem kompleksu Wojewódzka 10 jest firma KG Group. 
 
 

5.0
Napisz pierwszy komentarz