Nowoczesne miejsca pracy w stylu Retro

|
Wola Retro, wizualizacje inwestora
Wola Retro, wizualizacje inwestora
Od września 2019 roku dostępne będą nowe stanowiska pracy w nowoczesnym biurowcu Wola Retro. Węgierski operator biur serwisowych i wirtualnych oraz sal konferencyjnych stworzy aż 180 stanowisk wraz z zapleczem konferencyjnym.

Wola Retro, to najnowsza inwestycja LC Corp SA. Na kompleks składać się będą dwa biurowce klasy A wysokie na 9 i 14 kondygnacji, wyrastające nad bryłą modernizowanego budynku z lat 30-tych XX wieku autorstwa przedwojennych architektów Lacherta i Szanajcy. Łączna powierzchnia najmu w Wola Retro wyniesie ponad 24 000 mkw. Autorami projektu modernizacji istniejącego budynku i budowy dwóch przylegających obiektów są architekci z biura projektowego Kuryłowicz & Associates: prof. dr hab. Ewa Kuryłowicz oraz Piotr Żabicki.


Firma New Work zajmie 2 160 mkw. To trzecia w Warszawie lokalizacja po Wilanów Office Park i Mazowieckiej 2. Obecnie firma działa w 14 lokalizacjach: Budapeszcie, Kijowie, Pradze i Warszawie, a łączna powierzchnia tych projektów wynosi 28 000 mkw.


Dzięki tej transakcji powiększamy przestrzeń roboczą w Warszawie do ok. 8 000 mkw. Naszym celem jest zwiększenie jej do 12 000 mkw do końca roku. Da to naszym klientom możliwość korzystania z naszej rozbudowanej sieci serwisowej, którą w najbliższym czasie zapewnimy w ponad 5 lokalizacjach w Warszawie - mówi Hubert Abt, CEO, Property Systems Group.


Transakcja była koordynowana przez pośrednika Biuro Na Miarę.


Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny mogliśmy pomóc firmie NewWork znaleźć lokalizację, gdzie będą mogli pomyślnie rozwijać swój biznes, czyli wynajmowanie profesjonalnych powierzchni dla małych i średnich firm. Warto dodać, że będzie to projekt unikatowy, gdzie zetknie się ze sobą rewitalizowany budynek wraz z nowoczesną powierzchnią biurową – zapewnia Tomasz Węglarz, specjalista do spraw wynajmu biur w Biuro Na Miarę.


2.0
Napisz pierwszy komentarz