Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

TPA woli większe biuro

Wola Center
TPA Poland powiększa swoje biuro w obiekcie Wola Center. W siedzibie firmy planowany jest remont obecnie zajmowanego piętra.

W biurowcu Wola Center TPA Poland zajmuje ponad 1600 mkw. powierzchni. Swoją siedzibę firma powiększyła o niemal 500 mkw. Polski rynek nieruchomości podtrzymuje trend wzrostowy. Realizowane są liczne inwestycje, planowane kolejne. Jest to niewątpliwie czynnik, który będzie stymulował dalszy wzrost zatrudnienia w naszej firmie. Naturalną konsekwencją jest oczywiście zapotrzebowanie na nową powierzchnię biurową dla naszych ekspertów. Dlatego właśnie sfinalizowaliśmy umowę najmu dodatkowej przestrzeni w dotychczas zajmowanym biurowcu w Warszawie. Istotnym czynnikiem, który wpłynął na decyzję o ekspansji w Wola Center, był dostęp do wielu udogodnień i nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz architektonicznych, a także wysoki standard wykończenia wnętrz w całym obiekcie. Niewątpliwą zaletą, na którą szczególnie zwracają uwagę pracownicy, jest świetna lokalizacja nieruchomości w pobliżu metra i przystanków komunikacji publicznej. Natomiast doskonałe skomunikowanie z kluczowymi punktami na mapie Warszawy, jak dworce czy lotnisko, jest doceniane przez naszych zagranicznych klientów – mówi Krzysztof Kaczmarek, partner zarządzający TPA Poland.

Co więcej, w siedzibie TPA Poland planowany jest remont obecnie zajmowanego piętra. Projekt aranżacji wnętrz jest już finalizowany. To tylko nieliczne zmiany, które wdrażamy w zgodzie z najwyższymi standardami i najlepszymi praktykami wyróżniającymi międzynarodową sieć Baker Tilly International, której jesteśmy członkiem. Niebawem dołączy do nas nasz dział prawny funkcjonujący pod marką Baker Tilly Woroszylska Legal. Jesteśmy przekonani, że nowoczesny i ergonomiczny wystrój open space’ów, powierzchni wspólnych czy gabinetów, zostanie doceniony przez zespół adwokatów i radców prawnych zarządzanych przez Katarzynę Woroszylską, adwokat, uznanego doradcę z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Dział prawny, specjalizujący się w obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorców w obszarze nieruchomości, obsługi korporacyjnej, sporów, restrukturyzacji i prawa pracy, wprowadzi się na 6 piętrododaje Krzysztof Kaczmarek.

Wola Center to zespół budynków biurowych zlokalizowanych na warszawskiej Woli przy ul. Przyokopowej. Powierzchnia całkowita zabudowy to ponad 55 000 mkw., a użytkowa niemal 29 000 mkw. Powierzchnia biurowa wynosi prawie 28 000 mkw. Kompleks został oddany do użytku w październiku 2013 r. Do dyspozycji najemców i gości Wola Center dostępny jest 2-poziomowy parking podziemny. Generalnym wykonawcą kompleksu Wola Center należącego do LC Corp SA jest Budimex. Autorem projektu jest warszawskie biuro architektoniczne Kuryłowicz & Associates.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz