Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

JLL nowym agentem wyłącznym biurowca Fokus w Warszawie

|
Komercjalizacja stołecznego biurowca będzie dotyczyć 34 tys. mkw. powierzchni biurowej w centrum Warszawy.

Biurowiec Focus mieści się w sercu miasta  przy ul. Armii Krajowej, nieopodal Trasy Łazienkowskiej i Pola Mokotowskiego.

Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Kuryłowicz & Associates i charakteryzuje się bardzo ciekawą architekturą. Obiekt biurowy ma formę sześcianu, którego każda ze ścian jest odmienna pod względem architektonicznym.

W biurowcu znajduje się przestronne atrium o powierzchni ponad 1 500 mkw. przykryte szklanym dachem i połączone z ogrodem zimowym. Na najemców oraz gości Focusa czeka szereg udogodnień, m.in. możliwość korzystania z restauracji, kawiarni, fitness clubu czy centrum konferencyjno-szkoleniowego.

 

Budynek składa się z 12 kondygnacji naziemnych oraz 3 podziemnych, w których znajdują się garaże z miejscami postojowymi dla ponad 500 aut, 100 miejsc dla rowerów oraz myjnią samochodową.

 

Firmy z różnych sektorów z pewnością docenią architekturę, a także jakość nowoczesnej powierzchni biurowej w budynku. Kolejnym mocnym atutem inwestycji jest oferta dla najemców, na którą składają się m.in. klub fitness, liczne miejsca parkingowe, myjnia samochodowa czy infrastruktura dla rowerzystów. Z kolei, atrakcyjna lokalizacja i sąsiedztwo Pola Mokotowskiego zapewniają dostęp do rozległych terenów zielonych oraz licznych ścieżek rowerowych — mówi Wiktoria Weilandt, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

 

Focus to budynek biurowy klasy A, posiadający certyfikat zielonego budynku BREEAM na poziomie bardzo dobry. Budynek został oddany do użytku w 2001 roku i wchodzi w skład portfela niemieckiego funduszu DWS Grundbesitz Gmb Sp. z o.o. oddział w Polsce.

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz