Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Nautilus w grudniu 2013 r.

Nautilus jest pierwszym z dwóch bliźniaczych biurowców
Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony inwestora ABP Investments
Generalnym wykonawcą inwestycji Nautilus w Krakowie, powstającej na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego, została firma RE-Bau.

Biurowiec Nautilus jest pierwszym z kompleksu Nautilus-Aquarius, powstającym na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego, w specjalnej strefie ekonomicznej Kraków-Czyżyny. Budynek planowo ma zostać oddany do użytku w grudniu 2013 r.

Inwestorem jest ABP Investments Sp z o.o. Na generalnego wykonawcę wybrana została firma RE-Bau. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Q-Arch.

Nautilus to budynek o charakterystyce medyczno-biurowej, oferujący 6 000 mkw powierzchni klasy A na wynajem. Zlokalizowany jest w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, co pozwala na szybką komunikację do centrum i innych rejonów miasta.

Wnętrza urządzone zostaną w systemie open space, co pozwoli najemcom na dowolną aranżację przestrzeni. Na parterze znajdować się będzie przestronny hol oraz recepcja. Obiekt posiada cztery kondygnacje i budowany jest z zastosowaniem nowoczesnych technologii, gwarantujących podwyższoną nośność stropów. W budynku zamontowane będą m.in. łącza światłowodowe, podwieszane sufity i trzy windy, w tym dwie osobowo-towarowe.  Do dyspozycji najemców będzie 188 miejsc parkingowych.

Najemcy skorzystać będzie mogli z pakietów pomocy publicznej, oferowanych przez specjalną strefę ekonomiczną.

ABP Investments działa na rynku od 2007 roku jako spółka powiązana z Grupą DIAGNOSTYKA – największą siecią laboratoriów medycznych w Polsce. Inwestorem zastępczym projektu Nautilus jest Inwestorsko-Projektowa Spółdzielnia Pracy INWESTPROJEKT. Generalny wykonawca, firma RE-Bau, zajmuje się branżą budowlaną od ponad 15 lat. Związana jest z rynkiem nieruchomości w Polsce, Rosji, Niemczech i Francji.


0.0
Napisz pierwszy komentarz