Inter-bud Fabryczna - duży

Cushman & Wakefield zarządcą Feniksa

Feniks
Feniks
Globalny doradca z branży nieruchomości został wybrany na zarządcę warszawskiego biurowca.

Feniks jest budynkiem biurowym oferującym 9 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej na 7 kondygnacjach. Na parterze znajduje się 1 000 mkw powierzchni handlowej. Całość części biurowej jest wynajęta przez Grupę BOŚ Bank. Najemcy mogą korzystać z 54 miejsc postojowych w parkingu podziemnym. 

Biurowiec  znajduje się przy ulicy Żelaznej 32, w pobliżu dworca PKP Warszawa Centralna oraz galerii handlowej Złote Tarasy. Obiekt znajduje się w ramach Centralnego Obszaru Biznesu. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, pozwalające na dogodną komunikację z innymi częściami miasta.

Feniks dzięki swej lokalizacji posiada doskonałą ekspozycję na ulice: Żelazną i Sienną. Możliwość umieszczenia logo firmy na elewacji lub dachu zwiększa atrakcyjność obiektu – mówi Monika Rogucka, Dyrektor ds. najmu firmy Europlan.

Deweloperem obiektu jest spółka Europlan. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Archico Projekt, pod nadzorem Konrada Tanasiewicza. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Modzelewski & Rodek.

Feniks został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Cechuje go wysoka funkcjonalność i komfort użytkowania – stwierdza Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield.

Cushman & Wakefield jest jedną z wiodących firm z branży doradztwa w sektorze nieruchomości komercyjnych. Dział Zarządzania Nieruchomościami odpowiada obecnie za portfel nieruchomości biurowych o łącznej powierzchni 500 000 mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra