Tork

Dalsze inwestycje Aiga Investments

Na zdjęciu kompleks biurowy Libra Business Center
Na zdjęciu kompleks biurowy Libra Business Center
Fundusz Aiga Investments, związany z projektami takimi jak Libra Business Center i Jasna 26, planuje kolejne inwestycje.

Aiga Investments planuje dalsze inwestycje na rynku nieruchomości biurowych oraz mieszkaniowych w Warszawie. Plany inwestycyjne zakładają nabycie kilku projektów w latach 2013-2014 i rozpoczęcie ich budowy. Analizujemy zarówno działki, kamienice do modernizacji, jak również funkcjonujące obiekty, które zapewniają potencjał wzrostu wartości poprzez adaptację, rozbudowę bądź zmianę funkcji użytkowej. Skupiamy się na projektach, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 10 000 mkw, zlokalizowanych w pobliżu centrum Warszawy – informuje Krzysztof Dudek, Dyrektor Zarządzający Aiga Investments.

Fundusz realizuje obecnie dwa biurowce w Warszawie - Jasna 26 oraz Libra Business Center przy Al. Jerozolimskich. Aiga Investments jest również związany z projektami takimi jak Pałac Młodziejowskiego w Warszawie, Cross Point w Łodzi oraz Murawa Office Park w Poznaniu. W najbliższych planach zawarta jest także realizacja drugiego etapu kompleksu Libra Business Center,  która rozpocząć się ma jeszcze w 2013 roku.

Krzysztof Dudek mówi: Aiga Investments jest podmiotem zarządzającym inwestycjami na rynku nieruchomości biurowych oraz mieszkaniowych w Europie Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy). Od początku działalności w Polsce byliśmy zaangażowani w budowę ok. 120 000 mkw powierzchni biurowej i mieszkaniowej.

Kompleks Libra Business Center składa się z dwóch niezależnych obiektów biurowych, oferujących łącznie 26 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Projekt zgodny jest z założeniami zrównoważonego budownictwa, przez co znajdują się w nim energooszczędne i ekologiczne rozwiązania.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra