Assa Abloy

Cushman & Wakefield doradza Volkswagenowi

Biurowiec Rondo 1 w Warszawie, obecna siedziba Volkswagen Bank Polska S.A.
Biurowiec Rondo 1 w Warszawie, obecna siedziba Volkswagen Bank Polska S.A.
Firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentuje Volkswagen Bank Polska S.A. podczas procesu poszukiwania nowej powierzchni biurowej w Warszawie.

Firma Cushman & Wakefield została doradcą Volkswagen Bank Polska S.A. w drodze przetargu. Obecnie siedziba Volkswagen Bank w Polsce znajduje się w budynku Rondo 1 w Warszawie. Firma na potrzeby swojej działalności poszukuje nowego biura o powierzchni od 5 tys. do 7 tys. mkw. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak renomowaną firmą – mówi Artur Sutor, Associate w dziale powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield.

Volkswagen Bank Polska S.A. zajmuje się finansowaniem samochodów z Grupy Volkswagen, czyli Volkswagen, Audi, Skoda, SEAT i Porsche. Wspomaga również klientów indywidualnych i przedsiębiorców oferując usługi bankowości bezpośredniej oraz pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Firma specjalizuje się także w leasingu operacyjnym i usługach finansowania oraz zarządzaniu flotą samochodową. Volkswagen Bank Polska S.A. jest częścią niemieckiego koncernu Volkswagen AG, który jest jednym z największych producentów samochodów na świecie.

Volkswagen posiada w Polsce fabrykę samochodów użytkowych w Poznaniu oraz fabrykę silników w Polkowicach. Do firmy należy także spółka SITECH, producent siedzeń samochodowych. Koncern reprezentowany jest przez spółkę Volkswagen Group Polska, mającą siedzibę w Poznaniu.

Cushman & Wakefield działa na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zatrudnia obecnie ponad 14 000 pracowników w 60 krajach. Świadczy usługi doradcze w zakresie m.in. najmu, sprzedaży, zakupu,  finansowania i bankowości. Zarządza aktywami o wartości przekraczającej 4 mld USD.


0.0
Napisz pierwszy komentarz