Miasteczko Orange rośnie

Wizualizacja kompleksu biurowego Miasteczko Orange w Warszawie
Budowa kompleksu biurowego Miasteczko Orange zostanie zakończona w II kwartale 2013 r.
Przy Alejach Jerozolimskich powstaje kompleks biurowy realizowany przez Bouygues Immobilier. Zakończenie inwestycji już niedługo.

Na II kwartał 2013 roku planowane jest zakończenie budowy Miasteczka Orange, kompleksu biurowego zlokalizowanego przy Al. Jerozolimskich 160.

Nowa siedziba Grupy TP będzie jednym z najnowocześniejszych kompleksów biurowych w stolicy. Realizacja tak zaawansowanej technologicznie inwestycji pozwala nam w pełni skorzystać z bogatego doświadczenia Grupy Bouygues Immobilier i wdrożyć rozwiązania stosowane z sukcesem w innych krajach. Największym wyzwaniem było zaprojektowanie obiektu spełniającego zarówno oczekiwania i potrzeby całej Grupy TP, jak i międzynarodowe standardy nowoczesnych budowli, o interesującej architekturze i wielofunkcyjnym charakterze, który w przyszłości pozwoli na elastyczne wykorzystanie powierzchni, zarówno w całości jak i w podziale na niezależne części. Niezwykle istotnym czynnikiem był również proekologiczny charakter inwestycji zgodny ze strategią zrównoważonego rozwoju Grupy Bouygues – mówi Laurent Tirot, Dyrektor Generalny Bouygues Immobilier Polska.

Budowa kompleksu składającego się z pięciu 6-kondygnacyjnych budynków rozpoczęła się w I kwartale 2011 roku. Obiekt oferuje łącznie 43 700 mkw powierzchni najmu, w tym 3 000 mkw powierzchni konferencyjnej oraz 2-poziomowy parking podziemny z 1 000 miejsc postojowych.
Inwestorem jest Qatar Holding LLC, głównym architektem – Stanisław Fisher, a głównym wykonawcą prac budowlanych – Karmar S.A. Wyłącznym najemcą obiektu jest Grupa TP.

Nowa siedziba Grupy TP to jeden z istotnych elementów naszej strategii. Pozwoli zgromadzić pod jednym dachem komórki organizacyjne, które ściśle ze sobą współpracują a dotychczas znajdują się w wielu różnych lokalizacjach. Oznacza to dla nas także znaczące obniżenie kosztów działalności – stwierdził Maciej Witucki, prezes Grupy TP.


0.0
Napisz pierwszy komentarz