Rusza komercjalizacja Wola House

Wizualizacja biurowca Wola House w Warszawie
Rozpoczęła się komercjalizacja biurowca Wola House
Najemcy mogą już podpisywać umowy związane z powierzchniami biurowymi w inwestycji Unidevelopment w Warszawie.

Biurowiec Wola House powstać ma przy Al. Prymasa Tysiąclecia 79 w Warszawie. Inwestor, spółka Unidevelopment, posiada pozwolenie na budowę obiektu o powierzchni 19 000 mkw, złożył jednak wniosek o pozwolenie zamienne na budynek oferujący 22 378 mkw. Biurowiec składać ma się z 11 kondygnacji naziemnych i 4 podziemnych. Tego typu obiekt jest zgodny z przyjętym przez Radę Miasta planem miejscowego zagospodarowania przestrzennego. Za proces komercjalizacji odpowiada BNP Paribas Real Estate Polska oraz inni agenci, którzy nawiążą współpracę z firmą doradczą.

Biura w budynku Wola House będą pod pewnym względem przełomową ofertą. Nasza inwestycja rozpocznie rozwój tej części Warszawy. W sąsiedztwie planowana jest bowiem budowa kolejnych obiektów. Inwestorów przyciąga tu m. in. dobra infrastruktura i możliwość łatwego przedostania się do innych części miasta – komentuje Mariusz Sawoniewski, Prezes Zarządu Unidevelopment Sp. z o.o.

Wola House będzie biurowcem klasy A, spełniającym wymogi certyfikacji ekologicznej LEED lub BREEAM, o który będzie ubiegać się inwestor. Średnia powierzchnia najmu ma wynieść około 2 130 mkw. Parter przeznaczony zostanie na ogólnodostępny lokal gastronomiczny oraz przestrzenie biurowo-usługowe. Najemcy będą mogli swoje siedziby ulokować w biurach typu open space, z możliwością dowolnego ich podziału i aranżacji. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa w biurowcu zostanie zamontowany system kontroli dostępu przy holu windowym oraz przy wejściach na powierzchnie najemców. Co więcej, powstanie także kontrola elektroniczna przy windach w garażu. Na podziemnych kondygnacjach znajdzie się parking z 412 miejscami postojowymi. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada pracownia projektowa Paweł W. Graliński Arch Magic®.

Przeszklony front Wola House będzie skierowany bezpośrednio na Aleję Prymasa Tysiąclecia, co pozwoli najemcom cieszyć się panoramicznym widokiem na Warszawę. Położenie przy jednej z głównych arterii w stolicy jest bardzo ważne dla potencjalnych najemców, którzy chcą, aby ich prestiżowa siedziba była dobrze wyeksponowana i łatwo dostępna dla ich partnerów biznesowych. Okolica zapewnia też szybki dostęp do centrów handlowych, w których można m.in. wybrać się na lunch czy zrobić zakupy po pracy  – mówi Piotr Maciąg, Dyrektor Rynku Komercyjnego Unidevelopment Sp. z o.o.

Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2015 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz