City Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSpectra Development logoTorus logoDorbud S.A. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCHB14 logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMoonoffice Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoWOMAK HOLDING logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOnyx Business Point logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoGTV Lighting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTriGranit Corporation logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

We Wrocławiu powstanie biurowiec dla Netii

Wizualizacja siedziby Grupy Netia we Wrocławiu
Wizualizacja wrocławskiego biurowca West Forum
Grupa Archicom wybuduje we Wrocławiu budynek biurowy dla Grupy Netia. West Forum powstanie przy ul. Strzegomskiej.

Netia S.A. podpisała umowę z Grupą Archicom, która zrealizuje budynek biurowy we Wrocławiu. West Forum znajdować się będzie przy ul. Strzegomskiej 142A. Grupa Netia wynajmie w obiekcie 4 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. Telefonia Dialog, spółka z Grupy Netia, nową siedzibę zajmie w trzecim kwartale 2013 roku.

Autorami projektu architektonicznego są Dorota Jarodzka-Śródka i Kazimierz Śródka z wrocławskiego Studia Archicom.

Dzięki podpisanemu dzisiaj porozumieniu nasi pracownicy już wkrótce będą mogli przenieść się do nowoczesnego obiektu biurowego o wysokim standardzie. Mam nadzieję, że nowa lokalizacja, z udogodnieniami typu centrum konferencyjne, duża ilość miejsc parkingowych spotka się z uznaniem nie tylko pracowników, ale także odwiedzających nas klientów, partnerów i gości – komentuje Agnieszka Wolańska, Dyrektor ds. Rozwoju Organizacji i Komunikacji.

Do dyspozycji pracowników Netii będą dobrze doświetlone pomieszczenia, z pełną klimatyzacją oraz regulacją wilgotności – mówi Tomasz Sujak, dyrektor handlowy Archicomu.

West Forum oferować będzie łącznie 80 000 mkw powierzchni, która spełniać będzie wymogi certyfikacji LEED. W obiekcie znajdować się będzie również centrum konferencyjne. Najemcy będą mogli korzystać z 250 miejsc parkingowych. W obiekcie zastosowane zostaną rozwiązania takie jak techniczna podłoga, klimatyzacja ze scentralizowanym systemem chłodzenia, dwukierunkowe zasilanie budynku w energię elektryczną i podwieszane sufity. West Forum znajduje się w odległości około 7-10 minut od rynku i od międzynarodowego portu lotniczego. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowana jest także obwodnica śródmiejska i autostradowa.

Tagi: Archicom
Napisz pierwszy komentarz
My Hive - gif 13 luty - 13 kwietnia
mantra