Agrobex Sp. z o.o. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

We Wrocławiu powstanie biurowiec dla Netii

Wizualizacja siedziby Grupy Netia we Wrocławiu
Wizualizacja wrocławskiego biurowca West Forum
Grupa Archicom wybuduje we Wrocławiu budynek biurowy dla Grupy Netia. West Forum powstanie przy ul. Strzegomskiej.

Netia S.A. podpisała umowę z Grupą Archicom, która zrealizuje budynek biurowy we Wrocławiu. West Forum znajdować się będzie przy ul. Strzegomskiej 142A. Grupa Netia wynajmie w obiekcie 4 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. Telefonia Dialog, spółka z Grupy Netia, nową siedzibę zajmie w trzecim kwartale 2013 roku.

Autorami projektu architektonicznego są Dorota Jarodzka-Śródka i Kazimierz Śródka z wrocławskiego Studia Archicom.

Dzięki podpisanemu dzisiaj porozumieniu nasi pracownicy już wkrótce będą mogli przenieść się do nowoczesnego obiektu biurowego o wysokim standardzie. Mam nadzieję, że nowa lokalizacja, z udogodnieniami typu centrum konferencyjne, duża ilość miejsc parkingowych spotka się z uznaniem nie tylko pracowników, ale także odwiedzających nas klientów, partnerów i gości – komentuje Agnieszka Wolańska, Dyrektor ds. Rozwoju Organizacji i Komunikacji.

Do dyspozycji pracowników Netii będą dobrze doświetlone pomieszczenia, z pełną klimatyzacją oraz regulacją wilgotności – mówi Tomasz Sujak, dyrektor handlowy Archicomu.

West Forum oferować będzie łącznie 80 000 mkw powierzchni, która spełniać będzie wymogi certyfikacji LEED. W obiekcie znajdować się będzie również centrum konferencyjne. Najemcy będą mogli korzystać z 250 miejsc parkingowych. W obiekcie zastosowane zostaną rozwiązania takie jak techniczna podłoga, klimatyzacja ze scentralizowanym systemem chłodzenia, dwukierunkowe zasilanie budynku w energię elektryczną i podwieszane sufity. West Forum znajduje się w odległości około 7-10 minut od rynku i od międzynarodowego portu lotniczego. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowana jest także obwodnica śródmiejska i autostradowa.


0.0
Tagi: Archicom
Napisz pierwszy komentarz
mantra