BC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTorus logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCHB14 logoOnyx Business Point logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPartner Capital Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoArchicom logoLC Corp S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

We Wrocławiu powstanie biurowiec dla Netii

Wizualizacja siedziby Grupy Netia we Wrocławiu
Wizualizacja wrocławskiego biurowca West Forum
Grupa Archicom wybuduje we Wrocławiu budynek biurowy dla Grupy Netia. West Forum powstanie przy ul. Strzegomskiej.

Netia S.A. podpisała umowę z Grupą Archicom, która zrealizuje budynek biurowy we Wrocławiu. West Forum znajdować się będzie przy ul. Strzegomskiej 142A. Grupa Netia wynajmie w obiekcie 4 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. Telefonia Dialog, spółka z Grupy Netia, nową siedzibę zajmie w trzecim kwartale 2013 roku.

Autorami projektu architektonicznego są Dorota Jarodzka-Śródka i Kazimierz Śródka z wrocławskiego Studia Archicom.

Dzięki podpisanemu dzisiaj porozumieniu nasi pracownicy już wkrótce będą mogli przenieść się do nowoczesnego obiektu biurowego o wysokim standardzie. Mam nadzieję, że nowa lokalizacja, z udogodnieniami typu centrum konferencyjne, duża ilość miejsc parkingowych spotka się z uznaniem nie tylko pracowników, ale także odwiedzających nas klientów, partnerów i gości – komentuje Agnieszka Wolańska, Dyrektor ds. Rozwoju Organizacji i Komunikacji.

Do dyspozycji pracowników Netii będą dobrze doświetlone pomieszczenia, z pełną klimatyzacją oraz regulacją wilgotności – mówi Tomasz Sujak, dyrektor handlowy Archicomu.

West Forum oferować będzie łącznie 80 000 mkw powierzchni, która spełniać będzie wymogi certyfikacji LEED. W obiekcie znajdować się będzie również centrum konferencyjne. Najemcy będą mogli korzystać z 250 miejsc parkingowych. W obiekcie zastosowane zostaną rozwiązania takie jak techniczna podłoga, klimatyzacja ze scentralizowanym systemem chłodzenia, dwukierunkowe zasilanie budynku w energię elektryczną i podwieszane sufity. West Forum znajduje się w odległości około 7-10 minut od rynku i od międzynarodowego portu lotniczego. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowana jest także obwodnica śródmiejska i autostradowa.

Tagi: Archicom
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra