Art-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoTorus logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Dla dziecka w Ambassadorze

Ambassador Office Building w Warszawie
Ambassador Office Building w Warszawie
W warszawskim biurowcu Ambassador powstanie dwujęzyczne przedszkole dla dzieci.

Nowoczesny biurowiec Ambassador, realizowany przez firmę Kronos Real Estate, powstaje przy ul. Domaniewskiej 34a. Pracujący rodzice będą mogli skorzystać z dwujęzycznego przedszkola Kidzcorner, które już od września 2013 roku przyjmować będzie dzieci.

Przedszkole zajmie 300 mkw powierzchni na których zmieści się sześć sal, w tym sala gimnastyczna i muzyczna. Wejście do Kidzcorner znajdować się będzie na tyłach budynku, gdzie powstać ma również park publiczny, plac oraz fontanna. Dzieci zapisane do przedszkola będą mogły korzystać również z dużego placu zabaw. Kidzcorner dysponować będzie także miejscami parkingowymi.

Przedszkole realizuje autorski program nauczania w konwencji bilingualnej. Oznacza to, że dzieci oddane pod opiekę do Kidzcorner będą nauczane zarówno w języku polskim jak i angielskim. Dodatkowo, placówka oferuje szeroką gamę zajęć dydaktycznych, sportowych, muzycznych, tanecznych i warsztatów teatralnych. Przedszkola z Grupy Kidzcorner są stowarzyszone z UNESCO, jako pierwsze i jedyne w stolicy. Z tego względu zapisane do nich dzieci są nauczane m.in. o prawach człowieka, demokracji, wielokulturowości oraz dziedzictwu naturalnym i kulturowym.

Biurowiec Ambassador oferuje 14 900 mkw powierzchni biurowej klasy A. W obiekcie znajduje się także 1 000 mkw powierzchni handlowej. Użytkownicy budynku korzystać będą mogli z czteropoziomowego parkingu podziemnego z 298 miejscami postojowymi. Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz przystanków linii metra, autobusów i tramwajów.
 


0.0
Tagi: Ambassador
Napisz pierwszy komentarz
mantra