Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Dla dziecka w Ambassadorze

Ambassador Office Building w Warszawie
Ambassador Office Building w Warszawie
W warszawskim biurowcu Ambassador powstanie dwujęzyczne przedszkole dla dzieci.

Nowoczesny biurowiec Ambassador, realizowany przez firmę Kronos Real Estate, powstaje przy ul. Domaniewskiej 34a. Pracujący rodzice będą mogli skorzystać z dwujęzycznego przedszkola Kidzcorner, które już od września 2013 roku przyjmować będzie dzieci.

Przedszkole zajmie 300 mkw powierzchni na których zmieści się sześć sal, w tym sala gimnastyczna i muzyczna. Wejście do Kidzcorner znajdować się będzie na tyłach budynku, gdzie powstać ma również park publiczny, plac oraz fontanna. Dzieci zapisane do przedszkola będą mogły korzystać również z dużego placu zabaw. Kidzcorner dysponować będzie także miejscami parkingowymi.

Przedszkole realizuje autorski program nauczania w konwencji bilingualnej. Oznacza to, że dzieci oddane pod opiekę do Kidzcorner będą nauczane zarówno w języku polskim jak i angielskim. Dodatkowo, placówka oferuje szeroką gamę zajęć dydaktycznych, sportowych, muzycznych, tanecznych i warsztatów teatralnych. Przedszkola z Grupy Kidzcorner są stowarzyszone z UNESCO, jako pierwsze i jedyne w stolicy. Z tego względu zapisane do nich dzieci są nauczane m.in. o prawach człowieka, demokracji, wielokulturowości oraz dziedzictwu naturalnym i kulturowym.

Biurowiec Ambassador oferuje 14 900 mkw powierzchni biurowej klasy A. W obiekcie znajduje się także 1 000 mkw powierzchni handlowej. Użytkownicy budynku korzystać będą mogli z czteropoziomowego parkingu podziemnego z 298 miejscami postojowymi. Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz przystanków linii metra, autobusów i tramwajów.
 


0.0
Tagi: Ambassador
Napisz pierwszy komentarz
mantra