Giant

Najemcy Ambassadora chcą więcej

Biurowiec Ambassador
Biurowiec Ambassador
Firmy Coty Polska oraz DSV ISS powiększyły wynajmowaną przez siebie powierzchnię biurową w budynku Ambassador. Łącznie dobrały one ok. 700 mkw.

Ambassador to biurowiec klasy A oferujący 15 436 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 1000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze. Obiekt znajduje się w biznesowej części Mokotowa u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej. Należący do Hines Poland Sustainable Income Fund biurowiec posiada także  4-kondygnacyjny parking dla blisko 300 samochodów.

Nasza firma działa w Ambassadorze od 3 lat. To lokalizacja, która zapewnia naszym pracownikom i kontrahentom wygodny dojazd, również dzięki pobliskiej stacji metra, a także możliwość skorzystania z bogatego zaplecza handlowo-usługowego w postaci położonej nieopodal Galerii Mokotów – stwierdził Thomas S. Jansson, prezes Zarządu DSV International Shared Services.

Najemcę w negocjacjach dotyczących poszerzenia umowy reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Colliers.  

Hines jest prywatną firmą specjalizującą się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości na całym świecie. Firma została założona w 1957 r. i obecnie posiada biura w 182 miastach w 20 krajach. Dotychczas firma wybudowała, zmodernizowała lub nabyła 1126 nieruchomości o powierzchni ponad 32,6 mln mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz