PGE Narodowy

Colliers i JLLS skomercjalizują Poleczki Business Park

Poleczki Business Park w Warszawie
Kompleks ma zostac ukończony do 2017 roku
UBM i CA IMMO wybrały firmy Colliers International i Jones Lang LaSalle, aby wynajęły powierzchnie w kompleksie biurowo-usługowym Poleczki Business Park w Warszawie.

Inwestycja powstać ma we współpracy UBM i CA IMMO do 2017 roku. Projekt zakłada stworzenie piętnastu budynków biurowo-usługowych z funkcją parkingową. Kompleks będzie łącznie oferować około 210 000 mkw oraz 1 000 miejsc postojowych, co oznacza, iż będzie największym parkiem biznesu w Europie Środkowej.

Pierwsza faza projektu, w której powstały dwa budynki o łącznej powierzchni 45 000 mkw, została ukończona w 2010 roku. Na początku 2011 roku rozpoczęto budowę drugiego etapu, w ramach którego powstały dwa obiekty o całkowitej powierzchni 21 000 mkw. Obecnie trwa budowa 7 000 mkw powierzchni biznesowej i wystawienniczej na parterze.

Poleczki Business Park to oferta dla wymagających klientów, którzy poszukują nowoczesnej powierzchni biurowej w doskonale skomunikowanym kompleksie zapewniającym dostęp do szeregu usług. Pierwsza faza została już w całości skomercjalizowana, druga również osiągnęła wysoki poziom komercjalizacji, liczymy na podobne zainteresowanie kolejnymi fazami projektu - mówi Rudolf Grossmayer,  Członek Zarządu Poleczki Business Park.

Kompleks Poleczki Business Park powstaje zgodnie z wymaganiami ekologicznego systemu certyfikacji LEED. Budynki w czasie drugiego etapu realizacji zdobyły certyfikat LEED w kategorii Core&Shell na poziomie złotym.

Projekt Poleczki Business Park to jedna z najciekawszych inwestycji na południowej mapie Warszawy. To doskonałe miejsce zarówno na główną siedzibę firmy, jak i zaplecze biurowe. Jesteśmy dumni, że możemy podjąć się komercjalizacji powierzchni w największym w Polsce parku biznesu – komentuje Marcin Sabowicz, Senior Associate w Dziale Powierzchni Biurowych Colliers International.

Projekt architektoniczny kompleksu powstał w pracowni RKW Polska, obecnie prace projektowe dla inwestycji prowadzone są przez architektów UBM Polska.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra