Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

I etap Oxygen otrzymał pozwolenie na użytkowanie

Wizualizacja patio w komleksie Oxygen Park w Warszawie
Warszawski kompleks biurowy Oxygen Park zachęcił już najemcę takiego jak Merck
Pierwsza faza warszawskiego kompleksu Oxygen Park, należącego do Yareal Polska, może być już użytkowana.

Budowa kompleksu Oxygen Park, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Jutrzenki 137, rozpoczęła się w lipcu 2012 roku. Inwestycja składa się z dwóch 6-kondygnacyjnych budynków, z których pierwszy otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie. Druga faza ma zostać zakończona w 2013 roku. Kompleks jest certyfikowany w systemie BREEAM.

Wierzę, że Oxygen Park stanie się nie tylko komfortowym i atrakcyjnym miejscem pracy, ale także wizytówką tej dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części miasta, jaką są Aleje Jerozolimskie – mówi Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi Yareal Polska.

Za projekt architektoniczny kompleksu odpowiada pracownia JEMS Architekci. Obiekt oferuje 18 300 mkw powierzchni biurowej na wynajem. Oxygen Park charakteryzuje się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych, które na celu mają zmniejszenie zużycia energii.

Pierwszym najemcą kompleksu jest firma Merck, która podpisała umowę jeszcze przed ukończeniem budynku. W chwili obecnej właściciel prowadzi zaawansowane rozmowy z innymi najemcami.

W obiekcie znajduje się biuro pokazowe, prezentujące możliwości aranżacyjne oraz sposoby stworzenia efektywnego i przyjaznego środowiska pracy.

Yareal Polska jest spółką należącą do Yareal International N.V. Firma w swoim portfolio ma między innymi biurowiec Renaissance przy ul. Mokotowskiej 19 w Warszawie oraz Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49. Oba obiekty zdobyły nagrody, przy tym drugi z obiektów został wyróżniony aż czterokrotnie, między innymi przez Eurobuild i EuropaProperty.


0.0
Tagi: Oxygen Park
Napisz pierwszy komentarz
mantra