Giant

Wiosna pędzlem malowana w WTT

Biurowiec Warsaw Trade Tower w Warszawie
Biurowiec Warsaw Trade Tower w Warszawie
W Warsaw Trade Tower otwarta będzie wystawa „Bright Spring”, na której zostaną zaprezentowane prace studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Od 13 maja w lobby Warsaw Trade Tower zwiedzający będą mogli podziwiać wystawę „Bright Spring” - ekspozycję prac artystów z warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pomysłodawca wydarzenia, firma Heitman, na celu ma odświeżenie i nadanie artystycznego sznytu wnętrzom budynku a także zaktywizowanie najemców. Wystawa potrwa do 6 czerwca.

Ekspozycja została przygotowana na specjalną prośbę organizatora przez studentów ASP. Tematyka 20 prac, które powstawały od kwietnia do maja 2013 roku, jest luźną wariacją na temat wiosny. Pracownicy firm wynajmujących powierzchnie w biurowcu będą mogli glosować na pięć najlepszych obrazów, które następnie na stałe zagoszczą w Warsaw Trade Tower. Heitman, zarządca obiektu, przygotował na ten cel 40 000 zł. Ekspozycja jest jednocześnie szansą dla młodych artystów na zaprezentowanie swoich talentów szerszej publiczności. Wystawa jest bezpłatna, wszyscy zainteresowani mogą ją obejrzeć przy ul. Chłodnej 51.

Warsaw Trade Tower ma 208 metrów wysokości i na 43 piętrach oferuje 42 700 mkw. powierzchni. Jest jednym z najwyższych biurowców w Europie Środkowo-Wschodniej. W budynku znajdują się zarówno powierzchnie biurowe, jak i dodatkowe usługi i udogodnienia, takie jak zaplecze gastronomiczno-usługowe czy rozbudowany parking podziemny. Najemcami obiektu są firmy takie jak AXA, KPMG, BP Europe, Mattel oraz MSD Polska. Biurowiec budzi duże zainteresowanie, co widać chociażby poprzez zawarcie ośmiu umów najmu w samym pierwszym kwartale 2013 roku. Pomimo tego nadal prowadzone są działania mające na celu wyróżnienie Warsaw Trade Tower na rynku, takie jak właśnie wystawa sztuki.


0.0
Napisz pierwszy komentarz