INTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Chmielna 25 już niedługo

Chmielna 25 w Warszawie
Chmielna 25 w Warszawie
Na przełomie sierpnia i września do użytku zostanie oddana nowa inwestycja LHI w Warszawie.

Przy ulicy Chmielnej 25 powstaje nowy projekt biurowy firmy LHI. Planowane oddanie do użytku zaplanowane jest na przełom sierpnia i września, ale już teraz znani są pierwsi najemcy. Kondygnacje handlowe na poziomach zero i -1 zajął znany podmiot z branży handlowej, natomiast w części biurowej ulokują się m.in. Nextep i LHI. Obecnie wynajmujący prowadzi zaawansowane rozmowy z innymi potencjalnymi najemcami z różnych branż. Mogliby oni wprowadzić się około 2,5 miesiąca po zawarciu umowy najmu i uzgodnieniu projektów.

Chmielna 25 to budynek biurowy klasy A oferujący 3800 mkw. powierzchni na siedmiu kondygnacjach. Użytkownicy korzystać mogą z 25 miejsc parkingowych. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Warszawy, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej. W bliskim sąsiedztwie znajduje się dworzec kolejowy Warszawa Śródmieście i Warszawa Centralna.

Budynek stworzony został z uwzględnieniem rygorystycznych norm certyfikacji środowiskowej LEED. W obiekcie znajduje się dach o wysokim współczynniku odbijania światła oraz niewymagająca nawadniania roślinność na dachu, wykorzystująca wodę opadową. W Chmielna 25 zastosowano energooszczędne systemy oświetlenia, a projektanci zadbali o optymalizację kształtu i materiałów fasady. Na zewnątrz zamontowano żaluzje przeciwsłoneczne, zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Powierzchnie zostały wyposażone w indywidualne opomiarowanie zużycia mediów. Do budowy i wyposażenia obiektu wykorzystano materiały regionalne, niwelując szkodliwy wpływ transportu na środowisko.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra