CBRE skomercjalizuje Warta Tower

Warta Tower w Warszawie
Warta Tower w Warszawie
Firma doradcza CBRE podjęła współpracę z Kulczyk Silverstein Properties, zostając agentem warszawskiego biurowca Warta Tower.

CBRE odpowiadać będzie za komercjalizację oraz marketing budynku Warta Tower w Warszawie. Biurowiec należy do Kulczyk Real Estate Holding, a jego zarządcą jest Kulczyk Silverstein Properties.

Warta Tower znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Chmielnej. Jest jednym z największych kompleksów biurowych w stolicy, oferując ponad 27 000 mkw. Składa się z 82-metrowej wieży oraz 6-piętrowego podium.

Jesteśmy zaszczyceni, że Kulczyk Silverstein Properties powierzył nam komercjalizację jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków stolicy. Znakomita centralna lokalizacja w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych miasta, łatwy dostęp do środków transportu publicznego, wysoki standard techniczny oraz duże przeszklenie budynku zapewnia najemcom komfortowe i bezpieczne warunki pracy. Biurowiec oferuje wiele udogodnień dla najemców i gości m.in. ogrody, centrum konferencyjne, restaurację, centrum medyczne Lux Med oraz bank. Jesteśmy przekonani, że budynek przyciągnie wiele prestiżowych firm – skomentował Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Wierzymy, że współpraca z CBRE szybko zaowocuje nowymi transakcjami najmu w kompleksie biurowym klasy A przy Chmielnej. Tym bardziej, że Warta Tower ma ugruntowaną pozycję na rynku i niezmienne cieszy się zainteresowaniem ze strony najemców. To jeden z najlepszych biznesowych adresów w centrum Warszawy – powiedziała Joanna Kowalska-Szymczak, Dyrektor Inwestycyjny w Kulczyk Silverstein Properties.


0.0
Napisz pierwszy komentarz