Tork

Infosys dalej zatrudnia w Łodzi

Infosys Green Horizon w Łodzi, fot. Konrad Jęcek
Infosys Green Horizon w Łodzi, fot. Konrad Jęcek
Infosys BPO Poland rozpoczyna rekrutację 200 dodatkowych pracowników w Łodzi.

Infosys BPO Poland, lider w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce, nawiązał współpracę z firmą AkzoNobel, międzynarodowym producentem farb, powłok i chemikaliów specjalnych. W ramach kooperacji celem jest konsolidacja i transformacja procesów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa. Skutkiem podpisanego kontaktu jest zwiększenie zatrudnienia przez Infosys o kolejne 200 etatów w ciągu następnych 12 miesięcy.

AkzoNobel działa w ponad 80 krajach na świecie i zatrudnia ponad 50 000 pracowników. W portfolio firmy znajdują się takie marki jak Dulux, Nobiles, Hammerite, Sadolin i Sikkens.

Zespół Infosys będzie odpowiadał za wdrożenie nowoczesnych rozwiązań zwiększających efektywność i optymalizujących procesy finansowo – księgowe firmy AkzoNobel. W związku z kontraktem Infosys zatrudni kolejnych 200 osób – mówi Krystian Bestry, Dyrektor Zarządzający Infosys BPO EMEA. Projekt odbywać się będzie we współpracy z centrami Infosys w Indiach.

Kogo poszukuje Infosys? Przede wszystkim specjalistów w zakresie finansów, księgowości, analiz finansowych oraz zarządzania projektami. Kluczowa jest zaawansowana znajomość języków obcych, głównie holenderskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego lub szwedzkiego.

Plany zatrudnienia 200 dodatkowych pracowników są już kolejną wiadomością w ciągu ostatnich dwóch miesięcy związaną ze zwiększeniem liczby etatów w łódzkim oddziale indyjskiego koncernu. W sierpniu 2013 roku Infosys powiadomił o chęci przyjęcia 200 osób w ramach rozszerzania działalności centrum w Łodzi. Obecnie firma zatrudnia w Polsce 1700 specjalistów i, poza Indiami, jest największą jednostką Infosys.


0.0
Tagi: Infosys
Napisz pierwszy komentarz