INTERBIURO logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Waryński nadał nazwę swojej nowej inwestycji

Biurowiec EQlibrium w Warszawie, mat. inwestora
Nocna wizualizacja EQlibrium
Biurowiec realizowany przez Grupę Waryński przy ulicy Jana Kazimierza w Warszawie ma już nazwie – EQlibrium.

Budynek biurowy powstający u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona w Warszawie to pierwszy w pełni samodzielny projekt deweloperski realizowany przez Grupę Waryński. EQlibrium będzie nowoczesnym biurowcem oferującym łącznie 9788 mkw. powierzchni biurowej i usługowej klasy A. Budynek składać się będzie z dwóch połączonych brył – jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. Użytkownicy będą mieli również do dyspozycji dwukondygnacyjny parking podziemny ze 142 miejscami parkingowymi.

Projekt architektoniczny EQlibrium powstał w pracowni S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Budynek ma zostać wykonany zgodnie z wymaganiami certyfikacji BREEAM. Inwestor ubiega się o certyfikat na poziomie Very Good. Kondygnacje biurowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić najemcom aranżację zarówno w formie open space, jak i klasycznego podziału na gabinety. Na parterze znajdzie się reprezentacyjny hol wejściowy z recepcją, łączący obie części budynku, a także powierzchnie, na których możliwe będzie stworzenie punktów handlowych lub usługowych.

Budynek ma zostać oddany do użytku w pierwszym półroczu 2016 roku.

Grupa Waryński prowadzi równolegle jeszcze dwa inne projekty mieszkaniowo-biurowe. Pierwszym z nim jest Stacja Kazimierz, realizowana we współpracy z firmą Polnord S.A. Druga inwestycja natomiast powstaje wraz ze spółką Dantex. Oba te projekty mają rozpocząć się na początku 2014 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra