bcb wrzesień 2020

EKO Waryński nadał nazwę swojej nowej inwestycji

Biurowiec EQlibrium w Warszawie, mat. inwestora
Nocna wizualizacja EQlibrium
Biurowiec realizowany przez Grupę Waryński przy ulicy Jana Kazimierza w Warszawie ma już nazwie – EQlibrium.

Budynek biurowy powstający u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona w Warszawie to pierwszy w pełni samodzielny projekt deweloperski realizowany przez Grupę Waryński. EQlibrium będzie nowoczesnym biurowcem oferującym łącznie 9788 mkw. powierzchni biurowej i usługowej klasy A. Budynek składać się będzie z dwóch połączonych brył – jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. Użytkownicy będą mieli również do dyspozycji dwukondygnacyjny parking podziemny ze 142 miejscami parkingowymi.

Projekt architektoniczny EQlibrium powstał w pracowni S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Budynek ma zostać wykonany zgodnie z wymaganiami certyfikacji BREEAM. Inwestor ubiega się o certyfikat na poziomie Very Good. Kondygnacje biurowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić najemcom aranżację zarówno w formie open space, jak i klasycznego podziału na gabinety. Na parterze znajdzie się reprezentacyjny hol wejściowy z recepcją, łączący obie części budynku, a także powierzchnie, na których możliwe będzie stworzenie punktów handlowych lub usługowych.

Budynek ma zostać oddany do użytku w pierwszym półroczu 2016 roku.

Grupa Waryński prowadzi równolegle jeszcze dwa inne projekty mieszkaniowo-biurowe. Pierwszym z nim jest Stacja Kazimierz, realizowana we współpracy z firmą Polnord S.A. Druga inwestycja natomiast powstaje wraz ze spółką Dantex. Oba te projekty mają rozpocząć się na początku 2014 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz