Tork

Warbud dokończy krakowski biurowiec Pascal

Biurowiec Pascal, mat. inwestora
Biurowiec Pascal, mat. inwestora
Firma Warbud podpisała kontrakt na roboty wykończeniowe w biurowcu Pascal w Krakowie.

Zamawiającym jest GTC Korona S.A. Kontakt zawarty został 30 września 2013 roku, a Warbud zobowiązuje się do realizacji robót wykończeniowych i wykonania aranżacji wybranych kondygnacji w krakowskim biurowcu Pascal.

Warbud był również generalnym wykonawca stanu surowego budynku. Prace zostały zakończone w lipcu 2009 roku. Prace wykończeniowe mają zostać zrealizowane do marca 2014 roku.

Pascal jest częścią Centrum Biurowego GTC w Krakowie, w skład którego wchodzą już biurowce Newton, Edison i Galileo. Obiekt znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej i Przybyszewskiego. W pozostałych budynkach kompleksu siedziby maja takie firmy jak IBM, Raiffeisen Bank, KPMG, Grupa Lotos, Cetelem, Fortis Bank, Deloitte czy też Ahold Polska. Projekt architektoniczny Pascala powstał w krakowskiej pracowni DDJM. Obiekt oferuje 5342 mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach. Na parterze ulokowane są dwa lokale usługowe o powierzchni 98,7 mkw. każdy oraz jeden lokal o powierzchni 404,6 mkw. Biura w budynku wyposażone będą w takie rozwiązania jak systemy telekomunikacyjne, podwieszane sufity, uchylne okna, klimatyzację, pełną instalację przeciwpożarową oraz kontrole dostępu. Użytkownicy korzystać będą mogli z 71 miejsc parkingowych.

Deweloperem inwestycji jest Globe Trade Center S.A. (GTC). Spółka powstała w 1994 roku, a obecnie działa na terenie Polski, Węgier, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, na Słowacji, Ukrainie i w Rosji. Firma notowana jest na WIG20 Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra