Porto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoCity Space logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoArchicom logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warbud dokończy krakowski biurowiec Pascal

Biurowiec Pascal, mat. inwestora
Biurowiec Pascal, mat. inwestora
Firma Warbud podpisała kontrakt na roboty wykończeniowe w biurowcu Pascal w Krakowie.

Zamawiającym jest GTC Korona S.A. Kontakt zawarty został 30 września 2013 roku, a Warbud zobowiązuje się do realizacji robót wykończeniowych i wykonania aranżacji wybranych kondygnacji w krakowskim biurowcu Pascal.

Warbud był również generalnym wykonawca stanu surowego budynku. Prace zostały zakończone w lipcu 2009 roku. Prace wykończeniowe mają zostać zrealizowane do marca 2014 roku.

Pascal jest częścią Centrum Biurowego GTC w Krakowie, w skład którego wchodzą już biurowce Newton, Edison i Galileo. Obiekt znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej i Przybyszewskiego. W pozostałych budynkach kompleksu siedziby maja takie firmy jak IBM, Raiffeisen Bank, KPMG, Grupa Lotos, Cetelem, Fortis Bank, Deloitte czy też Ahold Polska. Projekt architektoniczny Pascala powstał w krakowskiej pracowni DDJM. Obiekt oferuje 5342 mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach. Na parterze ulokowane są dwa lokale usługowe o powierzchni 98,7 mkw. każdy oraz jeden lokal o powierzchni 404,6 mkw. Biura w budynku wyposażone będą w takie rozwiązania jak systemy telekomunikacyjne, podwieszane sufity, uchylne okna, klimatyzację, pełną instalację przeciwpożarową oraz kontrole dostępu. Użytkownicy korzystać będą mogli z 71 miejsc parkingowych.

Deweloperem inwestycji jest Globe Trade Center S.A. (GTC). Spółka powstała w 1994 roku, a obecnie działa na terenie Polski, Węgier, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, na Słowacji, Ukrainie i w Rosji. Firma notowana jest na WIG20 Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra