Knight Frank zarządcą krakowskiego Nautilusa

Wizualizacja biurowca Nautilus w Krakowie
Wizualizacja biurowca Nautilus w Krakowie
Firma doradcza Knight Frank będzie odpowiedzialna za zarządzanie biurowcem Nautilus w Krakowie.

Nautilus jest pierwszym z zespołu biurowców Nautilus-Aquarius, który powstaje na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego w specjalnej strefie ekonomicznej Kraków-Czyżyny. Na zarządcę obiektu została wybrana firma Knight Frank, która uczestniczy również w procesie komercjalizacji budynku.

Nautilus ma zostać oddany do użytku w listopadzie bieżącego roku. Głównym najemcą obiektu będzie firma Diagnostyka, która zajmie 3600 mkw. z 6000 mkw. dostępnych w budynku. Biurowiec należy do krakowskiej firmy ABP Investment. Zlokalizowany jest w odległości około 4 km od Rynku Głównego i Dworca PKP. Najemcy w obiekcie mogą dowolnie aranżować przestrzenie, zarówno pod lokale medyczne, jak i powierzchnie biurowe typu open space. Na parterze budynku znajduje się przestronny hol z recepcją. Biurowiec posiada cztery kondygnacje, a jego fasada stworzona jest ze stali i alucobondu. Projekt zakłada zastosowanie ponadstandardowej wysokości pomieszczeń oraz podwyższonej nośności stropów, co pozwoli na montowanie ciężkich sprzętów i aparatury. Najemcy Nautilusa, którzy spełniają odpowiednie wymagania, będą mogli korzystać z pomocy publicznej w ramach specjalnej krakowskiej strefy ekonomicznej.

Knight Frank zarządza sześcioma budynkami w Krakowie i 80 w całej Polsce, co przekłada się na 1 200 000 mkw. powierzchni komercyjnej. Firma świadczy również usługi związane z doradztwem inwestycyjnym i deweloperskim, wyceną nieruchomości oraz wynajmem powierzchni komercyjnej. W Polsce biura Knight Frank znajdują się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Trójmieście i Łodzi.


0.0
Tagi: NAUTILUS
Napisz pierwszy komentarz