EKO Savills zastąpi JLLS w komercjalizacji Poleczki Business Park

Savills dołączy do Colliers International podczas procesu komercjalizacji warszawskiego kompleksu Poleczki Business Park.

Od początku października agencja Savills zastąpi Jones Lang LaSalle i wspólnie z firmą Colliers International zajmie się komercjalizacją Poleczki Business Park.

Poleczki Business Park powstaje przy ulicy Poleczki w Warszawie. Kompleks realizowany jest przez firmy UBM oraz CA IMMO. Docelowo powstać ma piętnaście budynków biurowo-usługowych z funkcją parkingową (w tym wielokondygnacyjnym parkingiem). Inwestycja, będąca największym parkiem biznesowym w Europie Środkowej, oferować będzie łącznie około 210 000 mkw. powierzchni biurowej. Obecnie trwają przygotowania do trzeciego etapu budowy.

Kompleks jest realizowany zgodnie z wymaganiami zrównoważonego budownictwa. Budynki powstałe w ramach drugiej fazy otrzymały certyfikat LEED CS (Core&Shell) na poziomie Gold. Poleczki Business Park zlokalizowany jest w bliskiej odległości od lotniska Okęcie (3 km) oraz 10 km od centrum miasta. W pobliżu inwestycji znajdują się drogi ekspresowe S2 i S79. Dla niezmotoryzowanych użytkowników kompleksu uruchomiono dwa shuttle busy, które bezpłatnie wożą pasażerów do metra Imielin i do Lotniska Okęcie. W ramach parku znajduje się również stacja rowerowa Veturilo.

W kompleksie siedziby mają takie firmy jak Beckton Dickinson, USP Zdrowie, Astellas Pharma, Stryker, Maquet Polska, Getinge Polska, Pflaiderer Grajewo oraz agencja kreatywna Pompidou.


0.0
Napisz pierwszy komentarz