bcb wrzesień 2020

Wola Center oddany do dyspozycji najemców

Biurowiec Wola Center w Warszawie
Wola Center został oddany do użytku
LC Corp SA oddał do użytku biurowiec Wola Center, zlokalizowany przy ulicy Przyokopowej 33 w Warszawie.

Wola Center od października mieści siedziby firm m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej, wydawniczej i nieruchomości. Oddając biurowiec, firma LC Corp SA wzbogaciła warszawski rynek biurowy o 31 000 mkw. powierzchni.

 

Kompleks znajduje się na warszawskiej Woli i składa z czterech budynków połączonych obszernym patio. Jedenaście zróżnicowanych pod względem powierzchni pięter pozwoliło na zaplanowanie biur w zgodzie z potrzebami najemców. Na terenie ponad 500-metrowego patio uruchomione zostaną lokale usługowe, kawiarnie i restauracje. Projekt budynku powstał w konwencji monochromatyzmu, grafitu i szarości. Ściany wewnętrznego patio składają się z ustawionych pod różnymi kątami tafli szkła refleksyjnego.

 

Kompleks Wola Center został oddany do użytku zgodnie z planowanym terminem. Spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem najemców, którzy cenią prestiżową lokalizację oraz nowoczesny projekt architektoniczny biurowca. Obecnie inwestycja jest w pełni skomercjalizowana, a pierwsi najemcy już zaczęli zajmować swoje powierzchnie – powiedział Dariusz Niedośpiał, Prezes Zarządu LC Corp.

 

Za komercjalizację obiektu odpowiada Jones Lang LaSalle. W Wola Center mieszczą się obecnie siedziby 29 firm, wśród których wymienić można m.in. Getin Noble Bank, Open Finance, Bank Polskich Inwestycji, Kancelaria Notarialna W. Kamiński czy też FL Tax.

 

Generalnym wykonawcą kompleksu jest firma Budimex, natomiast projekt architektoniczny powstał w pracowni Kuryłowicz&Associates.


0.0
Napisz pierwszy komentarz