Giant

Wola Retro zyskała nowego najemcę

|
Wola Retro, fot. materiały prasowe
Wola Retro, fot. materiały prasowe
Warszawski biurowiec Wola Retro, należący do grupy LC Corp SA, poszerzył swój portfel najemców o VanityStyle. Powierzchnia, jaką zamie firma, wyniesie 1500 mkw. zarówno w nowej, jak i historycznej części budynków.

Kolejna firma wybrała jako swoją siedzibę nowoczesny biurowiec z nutką historii. VanityStyle należy do liderów na rynku pozapłacowych motywacji pracowniczych, a w swojej ofercie posiada benefity m.in. z zakresu sportu, rekreacji oraz kultury. Siedziba firmy będzie znajdować się na trzecim pietrze kompleksu, a powierzchnia, jaką zajmie, to 1500 mkw., co pozwoli na zagospodarowanie 150 stanowisk pracy. Jak informuje Izabela Miśta-Brzeska, manager ds. najmu, LC Corp SA, po sfinalizowaniu umowy najmu z VanityStyle przestrzeń w Wola Retro zostanie zagospodarowana w 65 proc. Dodaje również, że 3 miesiące przed otwarciem obiektu firma nie zwolni tempa komercjalizacji budynku i będzie chciała całościowo zagospodarować przestrzeń warszawskiego biurowca.

 

Wola Retro jest inwestycją łączącą w sobie historię z nowoczesnością. Na kompleks biurowy firmy LC Corp SA składają się dwie budowle. Jedną z nich jest nowoczesny obiekt klasy A, drugi natomiast to rewitalizowany przedwojenny budynek, który posiada 4 kondygnacje. Zabytkowa część Woli Retro po modernizacji będzie również biurowcem o najwyższej klasie, a jej powierzchnia biurowa wyniesie ponad 6000 mkw. Natomiast całościowa przestrzeń najmu oferowana przez kompleks biurowy będzie wynosić 24 000 mkw. Na terenie biurowca zaplanowano 300 miejsc parkingowych, zlokalizowanych na podziemnym, dwupoziomowym parkingu. Ciekawym miejscem biurowca będzie część wspólna budynków. Znajdzie się tam zielony, niezadaszony dzieciniec zamknięty dwukondygnacyjnym, przeszkolonym holem.

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz