Giant

Szykuje się nowa inwestycja we Wrocławiu

|
We Wrocławiu powstanie nowy biurowiec
We Wrocławiu powstanie nowy biurowiec
LC Corp SA wybuduje we Wrocławiu kolejny biurowiec. Inwestor zakupił już działkę i przygotowuje projekt zagospodarowania terenu.

Firma LC Corp SA nabyła działkę przy ul. Kolejowej we Wrocławiu. Teren zostanie wykorzystany pod budowę inwestycji biurowej. Wartość transakcji wyniosła 32 mln zł. Powierzchnia zakupionej działki wynosi 5428 mkw.

 

Firma do tej pory zrealizowała już takie projekty, jak Sky Tower, Arkady Wrocławskie oraz Retro Office House. Wszystkie wymienione obiekty powstały we Wrocławiu. Poza Dolnym Śląskiem deweloper w ostatnim czasie zainwestował w Warszawie. W III kw. bieżącego roku w stolicy do użytkowania zostanie oddany biurowiec Wola Retro. W Warszawie znajduje się już także inny obiekt biurowy zrealizowany przez LC Corp SA – Wola Center. Spółka jest aktywna również na rynkach: katowickim, gdańskim, krakowskim i łódzkim.

 

Projektując nowoczesny obiekt we Wrocławiu przy ul. Kolejowej staramy się już teraz przewidywać indywidualne potrzeby naszych przyszłych najemców. Jesteśmy w kontakcie z firmami dostarczającymi najnowocześniejsze rozwiązania i innowacyjne know-how dla obiektów biurowych. Tworząc nasze obiekty, staramy się skupiać nie tylko na realizacji celów biznesowych, ale także na pozytywnym wkładzie projektu w rozwój okolicy, w tworzenie przestrzeni służących mieszkańcom – mówi Tomasz Wróbel, Członek Zarządu LC Corp SA.

 

Aktualnie trwają prace nad opracowaniem projektu biurowca. Inwestor zakłada, że nowy obiekt będzie spójny z istniejącą zabudową i nie zakłóci krajobrazu najbliższej okolicy.


0.0
Tagi: LC Corp
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Kiki :
We Wroławiu dużo się buduje : https://walterherz.com/pl/a/wroclaw-szybko-zwieksza-potencjal-biurowy
18 października 2019 15:33