bcb wrzesień 2020

EKO Rozpoczyna się budowa Postępu 14

Kompleks Postępu 14 w Warszawie
Kompleks Postępu 14 w Warszawie
HB Reavis rozpoczyna realizację centrum biurowo-administracyjnego przy ulicy Marynarskiej w Warszawie.

W pobliżu Galerii Mokotów, przy ulicy Marynarskiej w Warszawie, rusza budowa nowej inwestycji biurowej grupy deweloperskiej HB ReavisPostępu 14.

 

Przygotowując ten projekt, od samego początku koncentrowaliśmy się na potrzebach naszych najemców – mówi Stanislav Frnka, CEO polskiego oddziału HB Reavis. Obiekt jest nie tylko dobrze dostępny i znajduje się w widocznym miejscu, dodatkowym plusem jest ponadto cały wachlarz usług świadczonych w najbliższym sąsiedztwie. Autorzy projektu – Hermanowicz Rewski Architekci – w swojej pracy połączyli wyjątkowy wygląd budynku z efektywnym rozplanowaniem wnętrz. Inwestycje w tzw. zielone technologie pozwolą nam obniżyć koszty utrzymania, ale także zaoferować najemcom obiekt, dzięki któremu zamierzamy zdobyć certyfikat BREEAM Excellent – wyjaśnia.

 

Projekt ma zostać oddany do użytku w drugim kwartale 2015 roku. Kompleks oferować będzie ponad 34 000 mkw. powierzchni i ponad 750 miejsc parkingowych.

 

Postępu 14 jest kolejnym kompleksem biurowo-administracyjnym realizowanym przez HB Reavis w stolicy, po Konstruktorska Business Center i Gdański Business Center. Firma w fazie przygotowań ma kolejne projekty, takie jak West Station i kompleks przy ulicy Chmielnej.

 

HB Reavis na rynkach w Warszawie, Pradze, Budapeszcie i Bratysławie realizuje obecnie pięć projektów, odpowiadających łącznie za 160 000 mkw. Polski rynek jest dla naszej spółki kluczowy. Cieszymy się, że dzięki temu projektowi cały czas wzmacniamy wiodącą pozycję na kluczowych rynkach, gdzie nasz udział wynosi 16 proc. – stwierdził Pavel Trenka, Group CEO Grupy HB Reavis.


0.0
Napisz pierwszy komentarz