Interbiuro - duży

Europlex z nową recepcją

Odnowiona recepcja w budynku Europlex w Warszawie
Odnowiona recepcja w budynku Europlex w Warszawie
Zakończyła się gruntowna modernizacja recepcji w budynku biurowo-handlowym Europlex w Warszawie.

Dobiegły końca prace modernizacyjne i aranżacyjne w recepcji biurowej części budynku Europlex, zlokalizowanego przy ul. Puławskiej i Chocimskiej w Warszawie. Obiekt, oferujące funkcje biurowe i handlowe, dysponuje 25 000 mkw. powierzchni najmu. Prócz zmodernizowania recepcji wprowadzono nowe logo, nawiązujące do architektury projektu. W ramach remontu wykorzystano takie materiały jak drewno i aluminium, co pozwoliło uzyskać ciekawy efekt kolorystyczny, wzmocniony przez zintegrowane oświetlenie.

 

Nowy wygląd recepcji został zaprojektowany z niezwykłą troską o detale po to, aby zapewnić trwałość rozwiązań i zwiększyć komfort zarówno dla gości, jak i najemców. Po niedawnym otwarciu sklepu sieci Alma, który odświeżył wizerunek i rozszerzył ofertę części handlowej budynku, modernizacja recepcji biurowych zwiększa atrakcyjność obiektu w oczach potencjalnych najemców szukających ciekawych lokalizacji biurowych na obrzeżach centrum Warszawy – skomentował Adrian Bojczuk, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowej, Jones Lang LaSalle.

 

Europlex znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Rakowieckiej, w bliskiej odległosci od stacji metra Politechnika oraz Pole Mokotowskie. Głównymi najemcami części handlowej są firmy takie jak Alma, Rossman czy Starbuck, natomiast kluczowymi najemcami biurowymi są Accenture, Liberty Seguros i Elavon.

 

Zarządcą nieruchomości jest Jones Lang LaSalle, z ramienia międzynarodowego funduszu AICEE II, dla którego Heitman International świadczy usługi Asset Management.


1.0
Napisz pierwszy komentarz