Tork

Ostatni z budynków BPH Office Park przekazany najemcy

BPH Office Park w Gdańsku
Kompleks oferuje 19 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A
Gdański BPH Office Park został w całości przekazany do użytkowania wyłącznemu najemcy – Bankowi BPH.

17 stycznia do użytku został oddany ostatni z trzech budynków wchodzących w skład kompleksu BPH Office Park. Inwestycja znajduje się przy ul. Jana Pałubickiego w Gdańsku i oferuje 19 000 mkw. powierzchni. W najbliższej przyszłości w kompleksie pracować będzie 2700 osób, do tej pory rozlokowanych w kilku biurowcach na terenie Gdańska.

 

 

Deweloperem inwestycji jest EURO STYL. BPH Office Park został zaprojektowany w systemie build to suit, czyli pod potrzeby konkretnego najemcy – w tym wypadku jest nim Bank BPH. Pierwsi pracownicy banku wprowadzili się do kompleksu na początku lipca 2013 roku, kiedy to ukończono pierwszy etap projektu, czyli dwa biurowce.

 

 

Obiekty oferują powierzchnie biurowe klasy A. W projekcie uwzględniono nowoczesne rozwiązania, takie jak: BMS, zasilanie awaryjne (UPS), agregat prądotwórczy, klimatyzację z indywidualnym sterowaniem temperaturą, centrale telefoniczne w technologii IP oraz systemy: kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, pożaru czy telewizji dozorowej. W budynkach nie zabrało również ekologicznych technologii grzewczych i energooszczędnej fasady. W biurach stworzonych pod call center zastosowano systemy wygłuszające na ścianach, sufitach i podłodze. W celu zwiększenia komfortu użytkowania, wyposażono powierzchnie w strefowe sterowanie klimatyzacją, systemy wideokonferencji, zintegrowane systemy rezerwacji sal konferencyjnych i nowoczesną infrastrukturę teleinformatyczną z telefonią IP oraz dostępem do sieci poprzez Wi-Fi. Motywem przewodnim projektu wnętrz były trzy różne linie – pop, modern i natural. Podczas aranżacji wystroju wykorzystano fotografie wykonane przez pracowników banku BPH.


0.0
Tagi: Euro Styl
Napisz pierwszy komentarz
mantra