bcb wrzesień 2020

Plac Unii na sprzedaż

Plac Unii w Warszawie
Wnętrze części handlowej Placu Unii
Firmy Liebrecht & Wood oraz BBI Development poszukują zainteresowanego kupnem projektu biurowo-handlowego w Warszawie.

Plac Unii, oferujący powierzchnie biurowe i handlowe, został wystawiony na sprzedaż. Właścicielami kompleksu są firmy Liebrecht & Wood oraz BBI Development, natomiast na doradcę przy sprzedaży została wyznaczona firma CBRE.

 

 

Plac Unii jest synonimem najwyższej jakości i jedną z największych inwestycji zrealizowanych w Warszawie w ostatnich latach. Wielki potencjał i atrakcyjność nieruchomości pozwoliły nam na wystawienie budynku na sprzedaż. Wolne fundusze wygenerowane ze sprzedaży pozwolą nam na realizację kolejnych projektów charakteryzujących się wysoką wartością architektoniczną i innowacyjnością – skomentował Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Liebrecht & Wood.

 

 

Plac Unii znajduje się przy Placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Kompleks dysponuje 56 800 mkw. całkowitej powierzchni, z czego 41 300 mkw. stanowią biura, a 15 500 mkw. powierzchnie handlowe, dostępne w ramach galerii City Shopping. Plac Unii składa się z trzech budynków rozdzielonych przykrytymi szklanym dachem pasażami. Między dwoma 6-piętrowymi budynkami ulokowany jest 21-piętrowy wieżowiec. Projekt kompleksu powstał w pracowni Kuryłowicz & Associates.

 

 

Plac Unii jest uosobieniem strategii BBI Development dotyczącej budowy unikalnych projektów w szczególnie atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować rynkowi jeden z topowych produktów inwestycyjnych, który stał się już wizytówką tej prestiżowej lokalizacji – powiedział Michał Skotnicki, Prezes BBI Development SA

 

 

Rok 2013 był jednym z najbardziej aktywnych lat na rynku inwestycyjnym w Polsce od 2008. Przewidujemy, że ten trend będzie kontynuowany również w 2014 i kolejnych latach. Polska, zwłaszcza Warszawa, jest nadal najbardziej pożądanym przez inwestorów rynkiem w regionie. Plac Unii to budynek-ikona stolicy i jedna z najbardziej prestiżowych nieruchomości na sprzedaż i przewidujemy duże zainteresowanie ze strony wyselekcjonowanej grupy potencjalnych inwestorów – dodał Mike Atwell, Senior Dyrektor działu rynków kapitałowych w CBRE na Europę Środkowo-Wschodnią.


0.0
Napisz pierwszy komentarz