Archicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pięć projektów MARS FIZ w Cannes

Nowy Świat 2.0 w Warszawie
EQlibrium
MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty zaprezentuje pięć swoich inwestycji na tegorocznej edycji targów MIPIM we Francji.

Fundusz MARS zaprezentuje pięć inwestycji podczas 25. edycji targów MIPIM: warszawskie biurowce Nowy Świat 2.0 i EQlibrium, projekty biurowo-mieszkaniowe Stacja Kazimierz i Nasza Wola, powstające na Woli w Warszawie oraz inwestycję Gdynia Waterfront. Wszystkie projekty są realizowane przez spółki deweloperskie, których głównym akcjonariuszem jest MARS FIZ.

 

Biurowiec Nowy Świat 2.0 powstaje przy najdroższej ulicy handlowej w stolicy – ul. Nowy Świat. W jego otoczeniu znajdują się m.in. Giełda Papierów Wartościowych, Centrum Bankowo-Finansowe oraz Plac Trzech Krzyży. Biurowiec oferować będzie 4113 mkw. powierzchni na pięciu piętrach. W budynku znajdą się również powierzchnie handlowe i podziemny parking z ok. 160 miejscami. Realizacją inwestycji zajmuje się spółka Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat. Projekt ma zostać oddany do użytku w drugim kwartale 2015 r.

 

Drugim biurowcem, który Fundusz zaprezentuje na MIPIM, jest EQlibrium, który powstanie u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona w dzielnicy Wola w Warszawie. Projekt zakłada stworzenie dwóch połączonych ze sobą brył (11 i 6-kondygnacyjnej), które łącznie dysponować będą 9788 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Na dwóch kondygnacjach podziemnych zrealizowany zostanie parking ze 140 miejscami. Data ukończenia budowy wyznaczona została na pierwszą połowę 2016 r. Inwestycja stanowi pierwszy samodzielny projekt deweloperski Grupy Waryński.

 

Nowy Świat 2.0 i EQlibrium to dwie nasze flagowe inwestycje biurowe. Z dumą zaprezentujemy je podczas największego wydarzenia branży nieruchomości. Nie ma bowiem w Europie lepszego miejsca na przedstawienie oferty inwestycyjnej MARS FIZ, jak Cannes i Monachium. Uczestnictwo w tych prestiżowych targach to dla nas doskonała okazja do zapoznania międzynarodowych inwestorów z naszymi realizacjami, a także nawiązania wartościowych kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi – skomentował Tomasz Lewandowski, Dyrektor Zarządzający Aktywów Nieruchomościowych w MS Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych, które zarządza funduszem MARS FIZ.

 

Fundusz zaprezentuje również dwie inwestycje biurowo-mieszkaniowe: Stacja Kazimierz oraz Nasza Wola, obie powstające na warszawskiej Woli.

 

Ostatnim projektem, który MARS pokaże we Francji, jest Gdynia Waterfront. Inwestycja powstać ma w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Kościuszki, budynku Sea Towers oraz Centrum Handlowego Gemini w Gdyni. W ramach projektu powstaną powierzchnie usługowe, mieszkaniowe i biurowe. Aktualnie MARS FIZ prowadzi rozmowy w celu wyłonienia nabywcy gruntów lub partnera do wspólnej realizacji inwestycji.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra