bcb wrzesień 2020

HB Reavis jedzie do Cannes z czterema projektami

Gdański Business Center
Gdański Business Center
Grupa deweloperska HB Reavis podczas targów MIPIM we Francji zaprezentuje cztery projekty – dwa z Polski, jeden z Czech i jeden z Wielkiej Brytanii.

Tegoroczna edycja Targów MIPIM w Cannes odbędzie się w dniach 11-14 marca 2014 r. Działający w Europie deweloper HB Reavis pojedzie do Francji zaprezentować cztery projekty realizowane w Polsce, Czechach i Wielkiej Brytanii: Gdański Business Center, Postępu 14, Metronom Business Center oraz 33 King William Street.

 

Tegoroczna edycja MIPIM to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym kalendarzu w tym roku. Targi MIPIM są istotne zarówno z punktu widzenia HB Reavis, jak i ze względu na ich znaczenie w branży – informuje Stanislav Frnka, CEO HB Reavis Poland. Dla HB Reavis jest to wyjątkowa okazja nie tylko do zaprezentowania się jako grupa, ale także do pokazania czterech nowych projektów oraz planów dalszego rozwoju. Dwie z prezentowanych inwestycji znajdują się w Warszawie, która jest dla nas strategicznym obszarem działalności w najbliższych latach. Ponadto, chcemy być bardziej widoczni na tym rynku z naszymi wyjątkowymi rozwiązaniami, które zaprezentujemy na MIPIM – dodaje.

 

Deweloper zaprezentuje polskie projekty na stoisku m. st. Warszawy. Jesteśmy dumni, że realizujemy nasze projekty w Warszawie. Inwestycje HB Reavis stają się istotną i widoczną częścią miasta, dlatego też będziemy dostępni dla zwiedzających również na warszawskim stoisku podczas MIPIM – wyjaśnia Stanislav Frnka.

 

HB Reavis działa na sześciu rynkach w Europie, przy czym obecnie najważniejszym obszarem działania dla firmy jest Warszawa.

 

Pierwszym z projektów, który deweloper zaprezentuje w Cannes, jest Gdański Business Center. Kompleks powstaje w północnej części centralnej dzielnicy biznesowej w Warszawie i składać się będzie z dwóch budynków – 16 i 8-piętrowego. Łącznie oferować będzie 46 500 mkw. GLA.

 

Drugim warszawskim projektem jest Postępu 14, kompleks biurowy zlokalizowany przy ul. Marynarskiej. Całkowita powierzchnia budynku wynosi 34 000 mkw. GLA.

 

Czeskim projektem HB Reavis jest Metronom Business Center, zlokalizowany na Pradze 5, handlowej dzielnicy miasta. Budynek oferuje ponad 34 000 mkw. powierzchni.

 

W 2013 r. deweloper rozpoczął realizację projektu 33 King William Street w Wielkiej Brytanii, na terenie pomiędzy Bank of London i London Bridge. Obiekt dysponować będzie 21 344 mkw. powierzchni biurowo-usługowo-handlowej. Zaprojektowany przez John Robertson Architects budynek ma zostać ukończony w drugiej połowie 2016 r.

 

Obecnie HB Reavis posiada 160 000 mkw. powierzchni biurowych w budowie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz