Spectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoBusiness House logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EURO STYL buduje park biurowy w Gdyni

Park biurowy TENSOR w Gdyni
Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w drugiej połowie 2015 r.
Najnowsza inwestycja firmy EURO STYL – park biurowy TENSOR - powstanie w Gdyni Redłowie, przy ul. Łużyckiej 8.

TENSOR składać się będzie z trzech budynków – X, Y, Z – oferujących biura i lokale usługowe. Budowa pierwszego etapu inwestycji, czyli budynku X oferującego ok. 4960 mkw. powierzchni biurowych, ma rozpocząć się w drugim kwartale 2014 r., a zakończyć w drugiej połowie 2015 r. Łącznie kompleks dysponować będzie niemal 20 000 mkw. biur i 446 miejscami parkingowymi.

 

Posiadamy doświadczenie w realizacji obiektów biurowych, co potwierdzają sukcesy takich inwestycji jak BPH Office Park i Opera Office w Gdańsku. Teraz podejmujemy próbę zmierzenia się z biurowym rynkiem w Gdyni, gdzie już od lat jesteśmy obecni z projektami mieszkaniowymi. Wierzymy, że zainwestowanie naszej energii i pasji w Gdyni przyniesie nie tylko sukces w wymiarze finansowym, ale także na trwale poprawi wizerunek ul. Łużyckiej, która konsekwentnie umacnia swój charakter biznesowy – powiedział Mikołaj Konopka, wiceprezes EURO STYL.

 

Biurowce oferować będą powierzchnię klasy A. W projekcie zastosowano takie rozwiązania jak m.in. BMS, zasilanie awaryjne (UPS), agregat prądotwórczy, klimatyzację z indywidualnym sterowaniem temperaturą, centrale telefoniczne w technologii IP, systemy: kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, pożaru czy telewizji dozorowej. Budynki zostaną wyposażone również w energooszczędne fasady oraz system rekuperacji (odzysku ciepła). Za projekt kompleksu TENSOR odpowiada biuro Degutis Studio.

 

Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma JLL. TENSOR oferuje nie tylko świetną jakość i efektywność przestrzeni biurowej, ale także stawki najmu na bardzo rozsądnym poziomie. Czynsze transakcyjne w nowoczesnych biurowcach w najlepszych lokalizacjach w Trójmieście oscylują w ostatnich miesiącach między 12,5 a 13,5 EUR za mkw. miesięcznie i Tensor także wpisze się w ten zakres. Jestem przekonana, że TENSOR zyska bardzo mocną pozycję biurowej na mapie Gdyni i Trójmiasta, a najemcy docenią jakość i komfort zaoferowane w dobrej cenie - skomentowała Magdalena Reńska, Dyrektor oddziału trójmiejskiego JLL.

 

Gdynia jest często adresatem zapytań o przestrzeń biurową, której potrzebują firmy chcące lokować się w naszym mieście – powiedział Michał Guć, wiceprezydent Gdyni – Nowa inwestycja znacząco powiększy ofertę i da nam perspektywę pozyskania kolejnych pracodawców i nowych miejsc pracy.


0.0
Tagi: Euro Styl
Napisz pierwszy komentarz
mantra