Tork

Praski biurowiec HB Reavis gotowy

River Garden II/III w Pradze
River Garden II/III w Pradze
Firma HB Reavis oddała do użytku budynek biurowy River Garden II/III, zlokalizowany w Pradze w Czechach.

Budynek River Garden II/III jest kontynuacją pierwszego kompleksu biurowego zrealizowanego w Czechach przez HB Reavis. River Garden I ukończono w 2012 r. i jest w całości skomercjalizowany. Nowy budynek oferuje 25 000 mkw. powierzchni biurowo-handlowej na ośmiu kondygnacjach, dzięki czemu jest największą inwestycją z tego sektora ukończoną w Pradze w tym roku. Pierwszymi najemcami są Philips i Hills.

 

Biurowiec znajduje się w dzielnicy Praga 8 – Karlín. Stanowi architektoniczne przedłużenie bulwaru Rohanské nábřeží. River Garden II/III certyfikowany jest w schemacie BREEAM, co potwierdza zastosowane w nim energooszczędne i proekologiczne rozwiązania.

 

Pierwszy etap inwestycji River Garden natychmiast przyciągnął renomowanych najemców, do których zaliczyć można Unilever, ADP, Monster czy Alpiq. Jej kontynuacja już teraz może pochwalić się nazwami znanych firm zainteresowanych najmem, a po dopięciu negocjowanych właśnie umów do tej grupy dołączą kolejne – powiedziała Olga Humlová, Dyrektor HB Reavis CZ.

 

Kompleks River Garden jest pierwszą ukończoną inwestycją biurową HB Reavis w Czechach. W przyszłym roku planowane jest zakończenie kolejnego praskiego biurowca należącego do firmy - Metronom Business Center.


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
mantra