MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGhelamco Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSchüco International Polska logoGłówka Pracuje logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAluprof S.A. logoCity Office logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa inwestycja GTC w Serbii

Biurowiec Fourtyone w Belgradzie - wizualizacja
Fourtyone - wizualizacja nocna
Jeszcze w tym roku Grupa GTC zamierza rozpocząć realizację kompleksu biurowego Fourtyone zlokalizowanego w Belgradzie.

Fourtyone jest jedną z czołowych inwestycji biurowych w stolicy Serbii i odpowiada na zainteresowanie tamtejszych najemców nowoczesną przestrzenią biurową. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić najemcom maksymalną funkcjonalność, wynikającą m.in. z możliwości łatwego podzielenia każdego z pięter na osobne obszary najmu. GTC już teraz może pochwalić się rezerwacjami na 50 proc. powierzchni.

 

Kompleks będzie zlokalizowany w dzielnicy Nowy Belgrad, u zbiegu ulic Milutin Milankovic Bulevard i Umetnosti Bulevard. Docelowo będzie składał się z trzech biurowców, oferujących łącznie ok. 27 000 mkw. Zakończenie budowy planowane jest na przełom 2015 i 2016 r. Pierwszą fazą realizacji inwestycji jest budynek, który zaoferuje swoim najemcom ok. 10 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

 

Fourtyone to nie jedyny obiekt biurowy Grupy GTC w Serbii. W roku 2005 w Belgradzie spółka zrealizowała GTC House, dysponujący powierzchnią 13 700 mkw., w 2008 – centrum biurowe Avenue 19 (17 500 mkw.), zaś w 2009 – kompleks GTC Square o łącznej powierzchni najmu 22 100 mkw.

 

Grupa GTC powstała w roku 1994. Spółka jest deweloperem i zarządcą nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Firma działa w Polsce, a także w Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Serbii, Bułgarii, na Słowacji oraz w Czechach. Ponadto Grupa posiada grunty przeznaczone pod zabudowę na Ukrainie i w Rosji. Portfel nieruchomości Grupy obejmuje zarówno nieruchomości komercyjne (budynki biurowe i parki biurowe oraz centra handlowo-rozrywkowe), jak i projekty mieszkaniowe. Od powstania firma GTC wybudowała około 950 000 mkw. NRA powierzchni biurowej i handlowej, a także sprzedała ok. 344 000 mkw. NRA ukończonych nieruchomości komercyjnych.

Napisz pierwszy komentarz
mantra