DEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoWOMAK HOLDING logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoCHB14 logoSchüco International Polska logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLobos Nieruchomości logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHexagon logoTriGranit Corporation logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCity Space logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcophon Saint-Gobain logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa inwestycja GTC w Serbii

Biurowiec Fourtyone w Belgradzie - wizualizacja
Fourtyone - wizualizacja nocna
Jeszcze w tym roku Grupa GTC zamierza rozpocząć realizację kompleksu biurowego Fourtyone zlokalizowanego w Belgradzie.

Fourtyone jest jedną z czołowych inwestycji biurowych w stolicy Serbii i odpowiada na zainteresowanie tamtejszych najemców nowoczesną przestrzenią biurową. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić najemcom maksymalną funkcjonalność, wynikającą m.in. z możliwości łatwego podzielenia każdego z pięter na osobne obszary najmu. GTC już teraz może pochwalić się rezerwacjami na 50 proc. powierzchni.

 

Kompleks będzie zlokalizowany w dzielnicy Nowy Belgrad, u zbiegu ulic Milutin Milankovic Bulevard i Umetnosti Bulevard. Docelowo będzie składał się z trzech biurowców, oferujących łącznie ok. 27 000 mkw. Zakończenie budowy planowane jest na przełom 2015 i 2016 r. Pierwszą fazą realizacji inwestycji jest budynek, który zaoferuje swoim najemcom ok. 10 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

 

Fourtyone to nie jedyny obiekt biurowy Grupy GTC w Serbii. W roku 2005 w Belgradzie spółka zrealizowała GTC House, dysponujący powierzchnią 13 700 mkw., w 2008 – centrum biurowe Avenue 19 (17 500 mkw.), zaś w 2009 – kompleks GTC Square o łącznej powierzchni najmu 22 100 mkw.

 

Grupa GTC powstała w roku 1994. Spółka jest deweloperem i zarządcą nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Firma działa w Polsce, a także w Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Serbii, Bułgarii, na Słowacji oraz w Czechach. Ponadto Grupa posiada grunty przeznaczone pod zabudowę na Ukrainie i w Rosji. Portfel nieruchomości Grupy obejmuje zarówno nieruchomości komercyjne (budynki biurowe i parki biurowe oraz centra handlowo-rozrywkowe), jak i projekty mieszkaniowe. Od powstania firma GTC wybudowała około 950 000 mkw. NRA powierzchni biurowej i handlowej, a także sprzedała ok. 344 000 mkw. NRA ukończonych nieruchomości komercyjnych.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra