Kontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoTorus logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoEcho Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVantage Development S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa inwestycja GTC w Serbii

Biurowiec Fourtyone w Belgradzie - wizualizacja
Fourtyone - wizualizacja nocna
Jeszcze w tym roku Grupa GTC zamierza rozpocząć realizację kompleksu biurowego Fourtyone zlokalizowanego w Belgradzie.

Fourtyone jest jedną z czołowych inwestycji biurowych w stolicy Serbii i odpowiada na zainteresowanie tamtejszych najemców nowoczesną przestrzenią biurową. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić najemcom maksymalną funkcjonalność, wynikającą m.in. z możliwości łatwego podzielenia każdego z pięter na osobne obszary najmu. GTC już teraz może pochwalić się rezerwacjami na 50 proc. powierzchni.

 

Kompleks będzie zlokalizowany w dzielnicy Nowy Belgrad, u zbiegu ulic Milutin Milankovic Bulevard i Umetnosti Bulevard. Docelowo będzie składał się z trzech biurowców, oferujących łącznie ok. 27 000 mkw. Zakończenie budowy planowane jest na przełom 2015 i 2016 r. Pierwszą fazą realizacji inwestycji jest budynek, który zaoferuje swoim najemcom ok. 10 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

 

Fourtyone to nie jedyny obiekt biurowy Grupy GTC w Serbii. W roku 2005 w Belgradzie spółka zrealizowała GTC House, dysponujący powierzchnią 13 700 mkw., w 2008 – centrum biurowe Avenue 19 (17 500 mkw.), zaś w 2009 – kompleks GTC Square o łącznej powierzchni najmu 22 100 mkw.

 

Grupa GTC powstała w roku 1994. Spółka jest deweloperem i zarządcą nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Firma działa w Polsce, a także w Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Serbii, Bułgarii, na Słowacji oraz w Czechach. Ponadto Grupa posiada grunty przeznaczone pod zabudowę na Ukrainie i w Rosji. Portfel nieruchomości Grupy obejmuje zarówno nieruchomości komercyjne (budynki biurowe i parki biurowe oraz centra handlowo-rozrywkowe), jak i projekty mieszkaniowe. Od powstania firma GTC wybudowała około 950 000 mkw. NRA powierzchni biurowej i handlowej, a także sprzedała ok. 344 000 mkw. NRA ukończonych nieruchomości komercyjnych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra