Centrum Techniki Okrętowej S.A. logoLC Corp S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDorbud S.A. logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoGTV Lighting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Savills obsłuży biurowiec Kulczyka

ETHOS
ETHOS
Ponad 16 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i powierzchni handlowej znajdzie się w nowym obiekcie planowanym przez spółkę Kulczyk Silverstein Properties. Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej została firma Savills.

Zlokalizowany przy Placu Trzech Krzyży ETHOS przejdzie rozbudowę i rewitalizację, poprowadzoną przez architektów z pracowni MASS Projekt oraz biura Chapman & Taylor. Oprócz powierzchni biurowo-handlowej w obiekcie znajdą się także restauracja, kawiarnia, miejsca postojowe dla rowerów, podziemny parking oraz dwa lobby recepcyjne, z których każde będzie obsługiwane przez 4 szybkobieżne windy. Na każdym piętrze do dyspozycji najemców przewidziano 3000 mkw., co stanowi jedną z największych dostępnych powierzchni pięter w centrum Warszawy. ETHOS będzie budowany zgodnie z wymaganiami certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent.

 

ETHOS będzie najbardziej rozpoznawalnym i pożądanym adresem w Warszawie i jedynym tej klasy obiektem na Trakcie Królewskim. Szczerze wierzymy, że duża uwaga, jaką przykładamy do jakości, zarówno w kontekście rozwiązań architektonicznych, jak i funkcjonalności, przełoży się na powodzenie budynku ETHOS na warszawskim rynku biurowym - komentuje Piotr Trzciński, head of asset management w KSP.

 

Na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowej w kompleksie ETHOS Kulczyk Silverstein Properties wybrał międzynarodową agencję Savills. Cieszymy się, że możemy wprowadzić ETHOS na rynek, bo jak wierzymy, ten budynek w dużym stopniu wpłynie na podniesienie prestiżu Placu Trzech Krzyży. Dzięki doskonałej lokalizacji w tętniącym życiem centrum miasta, kilka kroków od popularnych, luksusowych butików, restauracji i kawiarni, a także wysokiej jakości rozwiązaniom architektonicznym, ETHOS przyciągnie firmy, które cenią najwyższe standardy biznesowe – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający i szef Działu Powierzchni Biurowych w Savills Polska.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra