INTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKontor logoSpectra Development logoLC Corp S.A. logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGhelamco Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Savills obsłuży biurowiec Kulczyka

ETHOS
ETHOS
Ponad 16 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i powierzchni handlowej znajdzie się w nowym obiekcie planowanym przez spółkę Kulczyk Silverstein Properties. Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej została firma Savills.

Zlokalizowany przy Placu Trzech Krzyży ETHOS przejdzie rozbudowę i rewitalizację, poprowadzoną przez architektów z pracowni MASS Projekt oraz biura Chapman & Taylor. Oprócz powierzchni biurowo-handlowej w obiekcie znajdą się także restauracja, kawiarnia, miejsca postojowe dla rowerów, podziemny parking oraz dwa lobby recepcyjne, z których każde będzie obsługiwane przez 4 szybkobieżne windy. Na każdym piętrze do dyspozycji najemców przewidziano 3000 mkw., co stanowi jedną z największych dostępnych powierzchni pięter w centrum Warszawy. ETHOS będzie budowany zgodnie z wymaganiami certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent.

 

ETHOS będzie najbardziej rozpoznawalnym i pożądanym adresem w Warszawie i jedynym tej klasy obiektem na Trakcie Królewskim. Szczerze wierzymy, że duża uwaga, jaką przykładamy do jakości, zarówno w kontekście rozwiązań architektonicznych, jak i funkcjonalności, przełoży się na powodzenie budynku ETHOS na warszawskim rynku biurowym - komentuje Piotr Trzciński, head of asset management w KSP.

 

Na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowej w kompleksie ETHOS Kulczyk Silverstein Properties wybrał międzynarodową agencję Savills. Cieszymy się, że możemy wprowadzić ETHOS na rynek, bo jak wierzymy, ten budynek w dużym stopniu wpłynie na podniesienie prestiżu Placu Trzech Krzyży. Dzięki doskonałej lokalizacji w tętniącym życiem centrum miasta, kilka kroków od popularnych, luksusowych butików, restauracji i kawiarni, a także wysokiej jakości rozwiązaniom architektonicznym, ETHOS przyciągnie firmy, które cenią najwyższe standardy biznesowe – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający i szef Działu Powierzchni Biurowych w Savills Polska.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra