GTV Lighting logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Office logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoSchüco International Polska logoBusiness House logoOnyx Business Point logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLC Corp S.A. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoCHB14 logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoGłówka Pracuje logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Tensor otrzymał pozwolenie na budowę

Kompleks Tensor w Gdyni
Tensor to kolejna inwestycja biurowa firmy Euro Styl
Najnowsze przedsięwzięcie dewelopera EURO STYL otrzymało ostateczne pozwolenie na budowę. Realizacja inwestycji już rozpoczęta.

Tensor jest kompleksem biurowym klasy A, składającym się z trzech nowoczesnych budynków – X, Y, Z o łącznej powierzchni biurowej sięgającej 20 000 mkw. I etap przedsięwzięcia – budynek X oferujący 4960 mkw. biur zostanie oddany do użytku w I kwartale 2016 r. Jego najemcy będą mogli korzystać z 446 miejsc parkingowych, kawiarni, sklepiku spożywczego oraz kantyny. Dla ich komfortu w obiekcie znajdą się też inne usługi, a także wewnętrzne patio z elementami małej architektury i elementem wodnym oraz przestrzenią relaksu wraz z torem do gry w boule. Projekt architektoniczny kompleksu opracowało biuro Degutis Studio.

 

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Łużyckiej 8 w Gdyni i będzie stanowiła drugi park biznesowy znajdujący się w tym mieście. Zdecydowaliśmy się realizować kolejne przedsięwzięcia biurowe zachęceni dobrymi wynikami naszych poprzednich realizacji, czyli projektów Opera Office i BPH Office Park w Gdańsku. Chcielibyśmy efektywnie wykorzystać nasze doświadczenie i stworzyć atrakcyjny adres biurowy tym razem na obiecującym rynku biurowym w Gdyni - wyjaśnia Mikołaj Konopka, Wiceprezes Euro Styl.

 

Za komercjalizację obiektu będzie odpowiadała międzynarodowa firma doradcza JLL. Tensor wzbogaci zasoby biurowe Gdyni, a w rezultacie przyczyni się do umocnienia pozycji miasta w procesie poszukiwania inwestorów, dla których dostęp do wysokiej jakości powierzchni stanowi istotny atut w wyborze lokalizacji dla swojej działalności. Inwestycja ta jest nowoczesnym, ekologicznym projektem dostosowanym do specyficznych wymagań najemców z sektora usług dla biznesu, którzy stanowią jedną z kluczowych grup odbiorców nowych projektów biurowych w Trójmieście - mówi Magdalena Reńska, Dyrektor JLL - Kompleks Tensor jest nie tylko doskonale przemyślany funkcjonalnie, ale również stanowi estetyczny i przyjazny element otoczenia, a ulica Łużycka, jako świetnie skomunikowana rozwijająca się lokalizacja, cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. Dodatkowym atutem jest atrakcyjny dla najemców poziom czynszów w odniesieniu do najwyższej jakości powierzchni. Jestem przekonana, że kombinacja tych cech przyczyni się sukcesu inwestycji.

 

Na koniec I półrocza zasoby biurowe Trójmiasta wyniosły 484 500, z czego ok. 127 350 przypadło na Gdynię. Czynsze transakcyjne w Trójmieście kształtują się na poziomie 12,75 – 13,5 euro za mkw. miesięcznie.

Tagi: Euro Styl
Napisz pierwszy komentarz
mantra