DEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSchüco International Polska logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHexagon logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDorbud S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoSawig Invest Group logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoPartner Capital Group logoEcophon Saint-Gobain logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Tensor otrzymał pozwolenie na budowę

Kompleks Tensor w Gdyni
Tensor to kolejna inwestycja biurowa firmy Euro Styl
Najnowsze przedsięwzięcie dewelopera EURO STYL otrzymało ostateczne pozwolenie na budowę. Realizacja inwestycji już rozpoczęta.

Tensor jest kompleksem biurowym klasy A, składającym się z trzech nowoczesnych budynków – X, Y, Z o łącznej powierzchni biurowej sięgającej 20 000 mkw. I etap przedsięwzięcia – budynek X oferujący 4960 mkw. biur zostanie oddany do użytku w I kwartale 2016 r. Jego najemcy będą mogli korzystać z 446 miejsc parkingowych, kawiarni, sklepiku spożywczego oraz kantyny. Dla ich komfortu w obiekcie znajdą się też inne usługi, a także wewnętrzne patio z elementami małej architektury i elementem wodnym oraz przestrzenią relaksu wraz z torem do gry w boule. Projekt architektoniczny kompleksu opracowało biuro Degutis Studio.

 

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Łużyckiej 8 w Gdyni i będzie stanowiła drugi park biznesowy znajdujący się w tym mieście. Zdecydowaliśmy się realizować kolejne przedsięwzięcia biurowe zachęceni dobrymi wynikami naszych poprzednich realizacji, czyli projektów Opera Office i BPH Office Park w Gdańsku. Chcielibyśmy efektywnie wykorzystać nasze doświadczenie i stworzyć atrakcyjny adres biurowy tym razem na obiecującym rynku biurowym w Gdyni - wyjaśnia Mikołaj Konopka, Wiceprezes Euro Styl.

 

Za komercjalizację obiektu będzie odpowiadała międzynarodowa firma doradcza JLL. Tensor wzbogaci zasoby biurowe Gdyni, a w rezultacie przyczyni się do umocnienia pozycji miasta w procesie poszukiwania inwestorów, dla których dostęp do wysokiej jakości powierzchni stanowi istotny atut w wyborze lokalizacji dla swojej działalności. Inwestycja ta jest nowoczesnym, ekologicznym projektem dostosowanym do specyficznych wymagań najemców z sektora usług dla biznesu, którzy stanowią jedną z kluczowych grup odbiorców nowych projektów biurowych w Trójmieście - mówi Magdalena Reńska, Dyrektor JLL - Kompleks Tensor jest nie tylko doskonale przemyślany funkcjonalnie, ale również stanowi estetyczny i przyjazny element otoczenia, a ulica Łużycka, jako świetnie skomunikowana rozwijająca się lokalizacja, cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. Dodatkowym atutem jest atrakcyjny dla najemców poziom czynszów w odniesieniu do najwyższej jakości powierzchni. Jestem przekonana, że kombinacja tych cech przyczyni się sukcesu inwestycji.

 

Na koniec I półrocza zasoby biurowe Trójmiasta wyniosły 484 500, z czego ok. 127 350 przypadło na Gdynię. Czynsze transakcyjne w Trójmieście kształtują się na poziomie 12,75 – 13,5 euro za mkw. miesięcznie.

Tagi: Euro Styl
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra