HAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoBusiness House logoEcho Investment logoLobos Nieruchomości logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGhelamco Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOnyx Business Point logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoCity Space logoGTV Lighting logoSpectra Development logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoKart Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO GTC rozpoczęło budowę kompleksu w Belgradzie

Fortyone w Belgradzie
Kompleks biurowy klasy A zaoferuje ponad 27 000 mkw.
GTC zainaugurowało budowę kompleksu biurowego Fortyone w stolicy Serbii. Będzie to pierwszy w tym kraju budynek ze złotym certyfikatem LEED.

1 października 2014 r. odbyła się ceremonia oficjalnego rozpoczęcia budowy najnowszego projektu GTC w Serbii – Fortyone. W uroczystości udział wzięli Sinisa Mali, Prezydent Belgradu oraz Thomas Kurzmann, Prezes Zarządu GTC.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak dobrze prosperują nieruchomości biurowe z naszego portfolio w Belgradzie. Biorąc pod uwagę nasze wyniki, jak i popyt wykraczający poza dostępną powierzchnię biurową, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu budowy nowego biurowca. Z dumą możemy ogłosić, że jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty w grunt mamy umowy wstępne na najem 60 proc. pierwszego budynku kompleksu Fortyone – mówi Thomas Kurzmann, Prezes Zarządu GTC.

 

Kompleks biurowy klasy A zaoferuje ponad 27 000 mkw., która zostanie oddana do użytku w trzech etapach. Pierwszy budynek oferujący ok. 10 000 mkw. zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2015 r. Kompleks będzie certyfikowany w systemie LEED. Możliwość zaprojektowania i zbudowania pierwszego w Serbii biurowca zgodnie ze standardami złotego certyfikatu LEED napełnia nas wielką dumą. Budynek zapewni najwyższy standard biurowy w połączeniu z niskim poborem energii i zoptymalizowanymi kosztami operacyjnymi. Co więcej, będzie to pierwszy wybudowany w Belgradzie kompleks o wielkości większej niż 5 000 m kw. od pięciu lat – dodał Thomas Kurzmann.

 

Fortyone będzie zlokalizowany w dzielnicy Nowy Belgrad, na skrzyżowaniu bulwarów Milutina Milankovica i Umetnosti. Do dyspozycji najemców zostanie oddanych blisko 500 naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych, a dla ich wygody w każdym z budynków znajdzie się także przestrzeń handlowa.

 

Grupa GTC powstała w roku 1994. Spółka jest deweloperem i zarządcą nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Firma działa w Polsce, a także w Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Serbii, Bułgarii, na Słowacji oraz w Czechach. Ponadto Grupa posiada grunty przeznaczone pod zabudowę na Ukrainie i w Rosji. Portfel nieruchomości Grupy obejmuje zarówno nieruchomości komercyjne (budynki biurowe i parki biurowe oraz centra handlowo-rozrywkowe), jak i projekty mieszkaniowe. Od powstania firma GTC wybudowała około 950 000 mkw. NRA powierzchni biurowej i handlowej, a także sprzedała ok. 344 000 mkw. NRA ukończonych nieruchomości komercyjnych.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra