Schüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoTriGranit Corporation logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoWOMAK HOLDING logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logoPartner Capital Group logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoKwiaty dla biura logoCity Space logoCHB14 logoSawig Invest Group logoEcho Investment logoINTERBIURO logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO GTC rozpoczęło budowę kompleksu w Belgradzie

Fortyone w Belgradzie
Kompleks biurowy klasy A zaoferuje ponad 27 000 mkw.
GTC zainaugurowało budowę kompleksu biurowego Fortyone w stolicy Serbii. Będzie to pierwszy w tym kraju budynek ze złotym certyfikatem LEED.

1 października 2014 r. odbyła się ceremonia oficjalnego rozpoczęcia budowy najnowszego projektu GTC w Serbii – Fortyone. W uroczystości udział wzięli Sinisa Mali, Prezydent Belgradu oraz Thomas Kurzmann, Prezes Zarządu GTC.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak dobrze prosperują nieruchomości biurowe z naszego portfolio w Belgradzie. Biorąc pod uwagę nasze wyniki, jak i popyt wykraczający poza dostępną powierzchnię biurową, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu budowy nowego biurowca. Z dumą możemy ogłosić, że jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty w grunt mamy umowy wstępne na najem 60 proc. pierwszego budynku kompleksu Fortyone – mówi Thomas Kurzmann, Prezes Zarządu GTC.

 

Kompleks biurowy klasy A zaoferuje ponad 27 000 mkw., która zostanie oddana do użytku w trzech etapach. Pierwszy budynek oferujący ok. 10 000 mkw. zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2015 r. Kompleks będzie certyfikowany w systemie LEED. Możliwość zaprojektowania i zbudowania pierwszego w Serbii biurowca zgodnie ze standardami złotego certyfikatu LEED napełnia nas wielką dumą. Budynek zapewni najwyższy standard biurowy w połączeniu z niskim poborem energii i zoptymalizowanymi kosztami operacyjnymi. Co więcej, będzie to pierwszy wybudowany w Belgradzie kompleks o wielkości większej niż 5 000 m kw. od pięciu lat – dodał Thomas Kurzmann.

 

Fortyone będzie zlokalizowany w dzielnicy Nowy Belgrad, na skrzyżowaniu bulwarów Milutina Milankovica i Umetnosti. Do dyspozycji najemców zostanie oddanych blisko 500 naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych, a dla ich wygody w każdym z budynków znajdzie się także przestrzeń handlowa.

 

Grupa GTC powstała w roku 1994. Spółka jest deweloperem i zarządcą nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Firma działa w Polsce, a także w Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Serbii, Bułgarii, na Słowacji oraz w Czechach. Ponadto Grupa posiada grunty przeznaczone pod zabudowę na Ukrainie i w Rosji. Portfel nieruchomości Grupy obejmuje zarówno nieruchomości komercyjne (budynki biurowe i parki biurowe oraz centra handlowo-rozrywkowe), jak i projekty mieszkaniowe. Od powstania firma GTC wybudowała około 950 000 mkw. NRA powierzchni biurowej i handlowej, a także sprzedała ok. 344 000 mkw. NRA ukończonych nieruchomości komercyjnych.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra