Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

EKO Roczek Placu Unii

Plac Unii
Plac Unii zlokalizowany jest w ważnym punkcie komunikacyjnym Warszawy, na granicy Śródmieścia i Mokotowa
Minął rok od otwarcia kompleksu biurowo-handlowego Plac Unii – konceptu, łączącego funkcje biznesowe z ideą modernistycznych, wielkomiejskich pasaży handlowych.

Plac Unii po raz pierwszy zaprezentowano na targach EXPO REAL w październiku 2009 roku. Budowa ruszyła w 2010, a trzy lata później inwestycja została ukończona. Projekt architektoniczny kompleksu, przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates, pozwolił na ożywienie okolic placu Unii Lubelskiej, współtworząc jego nowoczesne, wielkomiejskie oblicze.

 

Rok po otwarciu, patrzymy na Plac Unii z nieustającą dumą. Swoje biura mają tu renomowane firmy polskie i międzynarodowe, przestrzeń centrum handlowego przyciąga klientów, a całość inwestycji cieszy się uznaniem ekspertów w dziedzinie architektury i rynku nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że Plac Unii przez wiele lat będzie dobrze służył wszystkim użytkownikom, stanowiąc przy tym wartościowy element krajobrazu Warszawy – mówi Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Grupy Liebrecht & wooD.

 

Obecnie wśród najemców powierzchni biurowych w Placu Unii znajduję się takie firmy, jak: spółki z Grupy ING, Dalkia Polska, Work Service, HRS, A+E Networks Poland, Sociomantic Labs czy Polski Związek Firm Deweloperskich. Od października br. mieści się tam również główna siedziba Grupy Liebrecht & wooD.

 

Plac Unii zlokalizowany jest w ważnym punkcie komunikacyjnym Warszawy, na granicy Śródmieścia i Mokotowa. Składa się z trzech obiektów, oferujących łącznie 56 800 mkw. powierzchni do wynajęcia, z czego 41 300 mkw. to część biurowa o standardzie A +, natomiast 15 500 mkw. – trzypoziomowa galeria handlowa. W 2012 roku obie części kompleksu otrzymały certyfikat BREEAM z oceną Very Good. Inwestycja została zrealizowana przez Grupę Liebrecht & wooD (inwestor większościowy – 60 proc.) wspólnie z BBI Development SA.


0.0
Napisz pierwszy komentarz