Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Pracownicy Software Park Avia mogą już stołować się w Olimpie

Software Park Avia w Krakowie - szkic z lotu ptaka
Restauracja Olimp w Software Park Avia
12 stycznia w budynku Software Park Avia w Krakowie rozpoczęła działalność restauracja Olimp.

Nowy lokal jest już trzydziestą restauracją Grupy Gastromall i kolejną, usytuowaną w centrum biurowym. W 2015 roku spółka planuje otwarcie kolejnych lokali w Tarnowie, Toruniu, Lublinie, Warszawie, Wrocławiu i Łodzi a także w kolejnych krakowskich lokalizacjach. W kwietniu 2015 r. w kompleksie Orange Office Park w Krakowie rozpocznie działalność należąca do Grupy restauracja Companeros.

 

Obecnie sieć liczy 18 lokali własnych oraz 12 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. W minionym roku otwarto już 11 restauracji pod marką Olimp.

 

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym – OLIMP – PRZYKŁADAMY WAGĘ DO SMAKU oraz LOVIT. Smak dzieciństwa.

 

Software Park Avia zlokalizowana jest przy Al. Jana Pawła II, na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego, w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Inwestycja oferuje ponad 11 500 mkw. powierzchni biurowej. Właścicielem obiektu jest inwestycyjny Europolis i krakowska pracownia GD&K Group.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra