Porto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoTorus logoINTER-BUD logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoBusiness House logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Podsumowanie roku w OBC, część 2

Patio w OBC stanowi miejsce wypoczynku i spotkań
Ligi sportowe OBC
Gdański kompleks Olivia Business Centre oprócz nowoczesnej powierzchni biurowej, oferuje również szereg dodatkowych usług i atrakcji.

W zeszłym roku w OBC otwarto Centrum Medyczne Medicover z apteką, kancelarię notarialną i bar KOKU Sushi. Mamy także przedszkole, 3 banki, restaurację, sklepkawiarnię, a już w lutym otworzy się salon fryzjersko-kosmetyczny P. Roccialli – wylicza Adam Sikorski, Doradca Zarządu OBC. - Pragniemy ciągle podnosić komfort pracy naszych Rezydentów, dlatego m.in. zbudowaliśmy nowy pas do zawracania na al. Grunwaldzkiej, co skróciło czas dojazdu do centrum.

 

Najemcy OBC mogą korzystać z ponad 1200 miejsc parkingowych oraz dwóch centrów konferencyjnych – w tym z Olivia Sky Club, w którym odbywają się konferencje branżowe, spotkania przedstawicieli pomorskiego biznesu, aukcje charytatywne i wykłady.

 

W Sky Club prawie codziennie odbywają się spotkanie dotyczące biznesu czy polityki, na których poruszane są kwestie istotne dla firm i całego regionu. Wiele miejsca zajmuje tematyka innowacji. Spotkania traktują o wpływie nowinek nie tylko na gospodarkę, ale także na życie, zmiany cywilizacyjne – komentuje Małgorzata Ziemkowska, Dyrektor Biura Zarządu OBC.

 

Rezydenci Olivii mogą również korzystać z różnych aktywnościach sportowych, np. wystawić drużyny w ligach piłki nożnej i siatkówki. W zeszłym roku uczestniczyły w nich 23 zespoły. Latem na patio centrum biznesowego można było zagrać w minigolfa i bule, natomiast już wkrótce w OBC ponownie będą odbywać się lekcje tańca.

 

Olivia Business Centre sukcesywnie rozwija kontakty z uczelniami wyższymi. W 2014 roku była partnerem dużych wydarzeń dla przedsiębiorczej młodzieży, Festiwalu BOSS i Young Business Festival. Na terenie Uniwersytetu Gdańskiego odbyły się organizowane przez OBC Targi Pracy oraz prelekcje dotyczące planowania kariery.

 

OBC rozwija się dynamicznie i w przyszłym roku stanie się drugim największym centrum biznesowo-biurowym w Polsce. To wielki sukces i odpowiedzialność. Jednym z naszych celów jest dalsza, podejmowana wspólnie z władzami Miasta i partnerskimi organizacjami, praca na rzecz rozwoju Gdańska. Naszym wspólnym staraniem Gdańsk znów staje się, po 300 latach, jednym z centrów europejskiego biznesu zapowiada Maciej Grabski, Prezes OBC.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra