INTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCHB14 logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGTV Lighting logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOnyx Business Point logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGłówka Pracuje logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Office logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Podsumowanie roku w OBC, część 2

Patio w OBC stanowi miejsce wypoczynku i spotkań
Ligi sportowe OBC
Gdański kompleks Olivia Business Centre oprócz nowoczesnej powierzchni biurowej, oferuje również szereg dodatkowych usług i atrakcji.

W zeszłym roku w OBC otwarto Centrum Medyczne Medicover z apteką, kancelarię notarialną i bar KOKU Sushi. Mamy także przedszkole, 3 banki, restaurację, sklepkawiarnię, a już w lutym otworzy się salon fryzjersko-kosmetyczny P. Roccialli – wylicza Adam Sikorski, Doradca Zarządu OBC. - Pragniemy ciągle podnosić komfort pracy naszych Rezydentów, dlatego m.in. zbudowaliśmy nowy pas do zawracania na al. Grunwaldzkiej, co skróciło czas dojazdu do centrum.

 

Najemcy OBC mogą korzystać z ponad 1200 miejsc parkingowych oraz dwóch centrów konferencyjnych – w tym z Olivia Sky Club, w którym odbywają się konferencje branżowe, spotkania przedstawicieli pomorskiego biznesu, aukcje charytatywne i wykłady.

 

W Sky Club prawie codziennie odbywają się spotkanie dotyczące biznesu czy polityki, na których poruszane są kwestie istotne dla firm i całego regionu. Wiele miejsca zajmuje tematyka innowacji. Spotkania traktują o wpływie nowinek nie tylko na gospodarkę, ale także na życie, zmiany cywilizacyjne – komentuje Małgorzata Ziemkowska, Dyrektor Biura Zarządu OBC.

 

Rezydenci Olivii mogą również korzystać z różnych aktywnościach sportowych, np. wystawić drużyny w ligach piłki nożnej i siatkówki. W zeszłym roku uczestniczyły w nich 23 zespoły. Latem na patio centrum biznesowego można było zagrać w minigolfa i bule, natomiast już wkrótce w OBC ponownie będą odbywać się lekcje tańca.

 

Olivia Business Centre sukcesywnie rozwija kontakty z uczelniami wyższymi. W 2014 roku była partnerem dużych wydarzeń dla przedsiębiorczej młodzieży, Festiwalu BOSS i Young Business Festival. Na terenie Uniwersytetu Gdańskiego odbyły się organizowane przez OBC Targi Pracy oraz prelekcje dotyczące planowania kariery.

 

OBC rozwija się dynamicznie i w przyszłym roku stanie się drugim największym centrum biznesowo-biurowym w Polsce. To wielki sukces i odpowiedzialność. Jednym z naszych celów jest dalsza, podejmowana wspólnie z władzami Miasta i partnerskimi organizacjami, praca na rzecz rozwoju Gdańska. Naszym wspólnym staraniem Gdańsk znów staje się, po 300 latach, jednym z centrów europejskiego biznesu zapowiada Maciej Grabski, Prezes OBC.

Napisz pierwszy komentarz
mantra