bcb wrzesień 2020

EKO JLL zostało zarządcą Ronda 1

Rondo 1
Budynek Rondo 1 położony jest u zbiegu ul. Świętokrzyskiej i Al. Jana Pawła II
Firma doradcza JLL została wybrana na zarządcę warszawskiego biurowca Rondo 1.

Przejęte od stycznia 2015 r. obowiązki JLL obejmują utrzymywanie relacji z najemcami oraz szeroko pojęte zarządzanie w obszarze administracyjnym, finansowym, operacyjnym i technicznym, w tym koordynację i optymalizację serwisową, nadzór nad podwykonawcami i kosztami utrzymania obiektu, realizację programów środowiskowych, a także rekomendacje odnośnie planowanych ulepszeń i strategii inwestycyjnej w ramach Rondo 1.

 

Rondo 1 to marka sama w sobie - najsłynniejszy biurowiec w Polsce oraz jeden z najbardziej prestiżowych adresów biurowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Jesteśmy dumni z tego, że to właśnie JLL został wybrany do kompleksowej opieki nad tą inwestycją. Co więcej, przejęcie zarządzania Rondo 1 jest zwieńczeniem bardzo dobrego roku dla działu zarządzania nieruchomościami JLL. W 2014 r. portfolio zarządzanych przez nas nieruchomości rozszerzyło się o 17 obiektów – komentuje Virginie de-Baere, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Polsce, JLL.

 

Budynek Rondo 1 znajduje się w centrum biznesowej Warszawy. Biurowiec składa się z 40-piętrowej (192 metry wysokości), przeszkolonej wieży od strony Al. Jana Pawła II oraz 10-kondygnacyjnego budynku przy ul. Świętokrzyskiej. Inwestycja oferuje ok. 60 000 mkw. powierzchni biurowych oraz 5000 mkw. powierzchni handlowo-usługowych. Najemcy oraz ich goście mają do dyspozycji parking z 500 miejscami postojowymi.

 

Rondo 1 posiada certyfikat ekologiczny LEED Gold dla istniejących budynków.


0.0
Napisz pierwszy komentarz