CHB14 logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoOnyx Business Point logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOlivia Business Centre logoTorus logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoGTV Lighting logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

W centrum Poznania powstaje Quadro Office

Quadro Office powstaje w Poznaniu u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej
Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku
Kameralny biurowiec u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej realizuje firma Monday Development.

Quadro Office zaoferuje blisko 1200 mkw. powierzchni przeznaczonej na sprzedaż. Na parterze siedmiokondygnacyjnego budynku znajdzie się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na pozostałych kondygnacjach znajdą się biura o powierzchni od 75 do 120 mkw. 

 

Nowoczesna bryła biurowca, której istotę stanowią stal i szkło, pomimo swej prostoty i niewielkich gabarytów, w dobrym tego słowa znaczeniu wyróżniać się będzie na tle sąsiedniej zabudowy. Dodatkowo kształt obiektu podkreśla niejako podwójna i powycinana elewacja, której istotę stanowią stalowe ramy okalające obiekt. Wszystko to sprawia, że dość prosty budynek nabiera lekkiego i zarazem dynamicznego kształtu – mówi Iwona Chmielewska z firmy Monday Development.

 

Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku. Równolegle z budową deweloper prowadzi rozmowy z potencjalnymi kupującymi powierzchnie biurowe w Quadro Office. Ukończenie obiektu zaplanowane jest na czwarty kwartał 2015 roku. Quadro Office jest drugim po Piątkowskiej 116 biurowcem realizowanym przez Monday Development w stolicy Wielkopolski.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra