Omnitech Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArchicom logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCOTEX Office Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoWOMAK HOLDING logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSawig Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoDorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoALLCON INVESTMENT logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHexagon logoPorto Office B Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

W centrum Poznania powstaje Quadro Office

Quadro Office powstaje w Poznaniu u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej
Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku
Kameralny biurowiec u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej realizuje firma Monday Development.

Quadro Office zaoferuje blisko 1200 mkw. powierzchni przeznaczonej na sprzedaż. Na parterze siedmiokondygnacyjnego budynku znajdzie się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na pozostałych kondygnacjach znajdą się biura o powierzchni od 75 do 120 mkw. 

 

Nowoczesna bryła biurowca, której istotę stanowią stal i szkło, pomimo swej prostoty i niewielkich gabarytów, w dobrym tego słowa znaczeniu wyróżniać się będzie na tle sąsiedniej zabudowy. Dodatkowo kształt obiektu podkreśla niejako podwójna i powycinana elewacja, której istotę stanowią stalowe ramy okalające obiekt. Wszystko to sprawia, że dość prosty budynek nabiera lekkiego i zarazem dynamicznego kształtu – mówi Iwona Chmielewska z firmy Monday Development.

 

Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku. Równolegle z budową deweloper prowadzi rozmowy z potencjalnymi kupującymi powierzchnie biurowe w Quadro Office. Ukończenie obiektu zaplanowane jest na czwarty kwartał 2015 roku. Quadro Office jest drugim po Piątkowskiej 116 biurowcem realizowanym przez Monday Development w stolicy Wielkopolski.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra