Agrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoSchüco International Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGhelamco Poland logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoBusiness House logoArchicom logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCHB14 logoCity Office logoINTERBIURO logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

W centrum Poznania powstaje Quadro Office

Quadro Office powstaje w Poznaniu u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej
Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku
Kameralny biurowiec u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej realizuje firma Monday Development.

Quadro Office zaoferuje blisko 1200 mkw. powierzchni przeznaczonej na sprzedaż. Na parterze siedmiokondygnacyjnego budynku znajdzie się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na pozostałych kondygnacjach znajdą się biura o powierzchni od 75 do 120 mkw. 

 

Nowoczesna bryła biurowca, której istotę stanowią stal i szkło, pomimo swej prostoty i niewielkich gabarytów, w dobrym tego słowa znaczeniu wyróżniać się będzie na tle sąsiedniej zabudowy. Dodatkowo kształt obiektu podkreśla niejako podwójna i powycinana elewacja, której istotę stanowią stalowe ramy okalające obiekt. Wszystko to sprawia, że dość prosty budynek nabiera lekkiego i zarazem dynamicznego kształtu – mówi Iwona Chmielewska z firmy Monday Development.

 

Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku. Równolegle z budową deweloper prowadzi rozmowy z potencjalnymi kupującymi powierzchnie biurowe w Quadro Office. Ukończenie obiektu zaplanowane jest na czwarty kwartał 2015 roku. Quadro Office jest drugim po Piątkowskiej 116 biurowcem realizowanym przez Monday Development w stolicy Wielkopolski.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra