Forbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKontor logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoPodium Investment logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoTétris Poland logoGTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

W centrum Poznania powstaje Quadro Office

Quadro Office powstaje w Poznaniu u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej
Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku
Kameralny biurowiec u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej realizuje firma Monday Development.

Quadro Office zaoferuje blisko 1200 mkw. powierzchni przeznaczonej na sprzedaż. Na parterze siedmiokondygnacyjnego budynku znajdzie się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na pozostałych kondygnacjach znajdą się biura o powierzchni od 75 do 120 mkw. 

 

Nowoczesna bryła biurowca, której istotę stanowią stal i szkło, pomimo swej prostoty i niewielkich gabarytów, w dobrym tego słowa znaczeniu wyróżniać się będzie na tle sąsiedniej zabudowy. Dodatkowo kształt obiektu podkreśla niejako podwójna i powycinana elewacja, której istotę stanowią stalowe ramy okalające obiekt. Wszystko to sprawia, że dość prosty budynek nabiera lekkiego i zarazem dynamicznego kształtu – mówi Iwona Chmielewska z firmy Monday Development.

 

Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku. Równolegle z budową deweloper prowadzi rozmowy z potencjalnymi kupującymi powierzchnie biurowe w Quadro Office. Ukończenie obiektu zaplanowane jest na czwarty kwartał 2015 roku. Quadro Office jest drugim po Piątkowskiej 116 biurowcem realizowanym przez Monday Development w stolicy Wielkopolski.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra