Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoTorus logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

W centrum Poznania powstaje Quadro Office

Quadro Office powstaje w Poznaniu u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej
Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku
Kameralny biurowiec u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóźniczej realizuje firma Monday Development.

Quadro Office zaoferuje blisko 1200 mkw. powierzchni przeznaczonej na sprzedaż. Na parterze siedmiokondygnacyjnego budynku znajdzie się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na pozostałych kondygnacjach znajdą się biura o powierzchni od 75 do 120 mkw. 

 

Nowoczesna bryła biurowca, której istotę stanowią stal i szkło, pomimo swej prostoty i niewielkich gabarytów, w dobrym tego słowa znaczeniu wyróżniać się będzie na tle sąsiedniej zabudowy. Dodatkowo kształt obiektu podkreśla niejako podwójna i powycinana elewacja, której istotę stanowią stalowe ramy okalające obiekt. Wszystko to sprawia, że dość prosty budynek nabiera lekkiego i zarazem dynamicznego kształtu – mówi Iwona Chmielewska z firmy Monday Development.

 

Generalny wykonawca zakończył już prace fundamentowe i rozpoczął wznoszenie konstrukcji budynku. Równolegle z budową deweloper prowadzi rozmowy z potencjalnymi kupującymi powierzchnie biurowe w Quadro Office. Ukończenie obiektu zaplanowane jest na czwarty kwartał 2015 roku. Quadro Office jest drugim po Piątkowskiej 116 biurowcem realizowanym przez Monday Development w stolicy Wielkopolski.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra