EKO Wołoska 24 z zielonym certyfikatem

Wołoska 24 powstaje na warszawskim Mokotowie
Obecnie prowadzone są prace związane z wykonaniem konstrukcji żelbetowej budynku w części podziemia
Stołeczna inwestycja Ghelamco Poland to już piąty kompleks tego dewelopera certyfikowany w systemie „GreenBuilding Programme”.

Realizowana na warszawskim Mokotowie przez Ghelamco Poland inwestycja biurowa dołączyła do „GreenBuilding Programme”. Nadawany przez Komisję Europejską certyfikat oznacza, że budynek pozytywnie przeszedł weryfikację potwierdzającą zużycie energii na efektywnym, odpowiednim i niższym w odniesieniu do regulacji prawnych w danym kraju, poziomie. Wołoska 24 jest kolejnym, po Senatorze, Mokotów Nova, T-Mobile Office Park i Łopuszańska Business Park warszawskim projektem Ghelamco certyfikowanym w europejskim programie.

 

Wołoska 24 zapewni ok. 21 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 10 piętrach oraz ok. 800 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze. Inwestycja powstaje zgodnie z wytycznymi certyfikatu BREEAM. W ramach kompleksu powstanie 500 podziemnych miejsc parkingowych oraz parking naziemny. Dla rowerzystów zaplanowano oddzielny parking, szatnie i prysznice.

 

Obecnie prowadzone są prace związane z wykonaniem konstrukcji żelbetowej budynku w części podziemia. W marcu 2016 roku do budynku prowadzi się pierwszy najemca – firma Arval, która zajmie ok. 2400 mkw. Zakończenie rozpoczętej w sierpniu 2014 roku budowy planowane jest na koniec I kwartału 2016 roku. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz