INTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoSpectra Development logoBusiness House logoPartner Capital Group logoTorus logoDorbud S.A. logoGTV Lighting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Savills agentem wyłącznym biurowca Crown Square

Crown Square
Crown Square
Międzynarodowa firma doradcza Savills została wybrana wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w warszawskim biurowcu Crown Square.

Crown Square to zlokalizowa ny u zbiegu ulic Prostej i Towarowej w Warszawie budynek biurowy klasy A+ należący do Invesco Real Estate. Jego nowym wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem została działająca na międzynarodowym rynku agencja doradcza Savills.

 

Crown Square wyróżnia bardzo dobra widoczność, którą zapewnia jedna z najlepszych lokalizacji na Woli. To idealne miejsce dla biznesu. Budynek umożliwia elastyczną i efektywną aranżację pietra, dostosowaną do potrzeb różnych najemców oraz nowoczesne rozwiązania techniczne i środowiskowe – mówi Tomas Fiala, Director Asset Management CEE w Invesco Real Estate

 

Dorota Ejsmont, Associate Director, która zarządza Działem Reprezentacji Wynajmującego w Savills, dodaje – Crown Square jest położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w dzielnicy Wola, na granicy Centralnego Obszaru Biznesu. Jest to budynek dla firm, które poszukują nowoczesnego biura, z dogodnym dojazdem środkami transportu publicznego, w tym metrem.

 

Crown Square oferuje ponad 16 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 13 piętrach i 220 miejsc parkingowych na trzypoziomowym parkingu podziemnym. Nowoczesne przeszklenia oraz sposób zaprojektowania budynku zapewnia pracownikom znakomite doświetlenie wnętrza naturalnym światłem. Bardzo dobrze rozwinięta sieć transportu miejskiego obejmuje ponad 10 linii tramwajowych i autobusowych oraz nowo wybudowaną stację metra Rondo Daszyńskiego, która znajduje się kilka minut pieszo od budynku.

 

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 600 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.  

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra