DEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoRIS Kotes logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Savills agentem wyłącznym biurowca Crown Square

Crown Square
Crown Square
Międzynarodowa firma doradcza Savills została wybrana wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w warszawskim biurowcu Crown Square.

Crown Square to zlokalizowa ny u zbiegu ulic Prostej i Towarowej w Warszawie budynek biurowy klasy A+ należący do Invesco Real Estate. Jego nowym wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem została działająca na międzynarodowym rynku agencja doradcza Savills.

 

Crown Square wyróżnia bardzo dobra widoczność, którą zapewnia jedna z najlepszych lokalizacji na Woli. To idealne miejsce dla biznesu. Budynek umożliwia elastyczną i efektywną aranżację pietra, dostosowaną do potrzeb różnych najemców oraz nowoczesne rozwiązania techniczne i środowiskowe – mówi Tomas Fiala, Director Asset Management CEE w Invesco Real Estate

 

Dorota Ejsmont, Associate Director, która zarządza Działem Reprezentacji Wynajmującego w Savills, dodaje – Crown Square jest położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w dzielnicy Wola, na granicy Centralnego Obszaru Biznesu. Jest to budynek dla firm, które poszukują nowoczesnego biura, z dogodnym dojazdem środkami transportu publicznego, w tym metrem.

 

Crown Square oferuje ponad 16 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 13 piętrach i 220 miejsc parkingowych na trzypoziomowym parkingu podziemnym. Nowoczesne przeszklenia oraz sposób zaprojektowania budynku zapewnia pracownikom znakomite doświetlenie wnętrza naturalnym światłem. Bardzo dobrze rozwinięta sieć transportu miejskiego obejmuje ponad 10 linii tramwajowych i autobusowych oraz nowo wybudowaną stację metra Rondo Daszyńskiego, która znajduje się kilka minut pieszo od budynku.

 

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 600 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.  

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra