INTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoArchicom logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoLobos Nieruchomości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Pracowite półrocze dla HB Reavis

Kompleks Gdański Business Center
Biurowiec Konstruktorska Business Center
W I połowie br. spółka wynajęła około 51 000 mkw. powierzchni oraz podpisała 16 umów dotyczących najmu.

W ciągu pierwszego półrocza 2015 roku HB Reavis zdobyło 16 nowych najemców i wynajęło niemal 51 000 mkw. powierzchni w trzech obiektach zlokalizowanych w Warszawie. Pośród najważniejszych transakcji zawartych przez spółkę należy umowa z PZU na 18 000 mkw. w Konstruktorska Business Center oraz pierwsze kontrakty dotyczące wynajmu powierzchni w II etapie kompleksu Gdański Business Center przez Bank BGŻ BNP Paribas i grupę ubezpieczeniową Aviva. Warto dodać, iż umowy podpisane przez HB Reavis to około 20% wszystkich nowych kontraktów w zakresie najmu zawartych na stołecznym rynku w ciągu pierwszych sześciu miesięcy br.   
 

Zdajemy sobie sprawę ze zmieniających się warunków na rynku nieruchomości i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby oferowane przez nas rozwiązania nie tylko spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców, ale również wyznaczały nowe standardy realizacji powierzchni biurowej. Ostatnie 6 miesięcy potwierdziło, że przyjęta przez nas strategia jest skuteczna – mówi Grzegorz Strutyński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu HB Reavis Poland. Zgodnie z danymi opublikowanymi przez Polish Office Research Forum aż dwie z czterech największych transakcji najmu odnotowanych w Warszawie w I półroczu 2015 były zawarte z naszym udziałem. Mowa tu o kontraktach podpisanych z Grupą PZU oraz Avivą - dodaje.

 

W najbliższych czasie  HB Reavis odda do użytku kolejny obiekt, kompleks Postępu 14, zlokalizowany w centrum biznesowym Mokotowa. Obecnie trwają negocjacje z potencjalnymi najemcami. Deweloper prowadzi także prace na budowie dworca Warszawa Zachodnia i kompleksu West Station. Oddanie do użytku pierwszego biurowca planowane jest na IV kwartał 2016 roku.

 

Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra