Aluprof S.A. logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSawig Invest Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOmnitech Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoBusiness House logoWOMAK HOLDING logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTriGranit Corporation logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoALLCON INVESTMENT logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoCHB14 logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoArchicom logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoHexagon logoPartner Capital Group logoTorus logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pracowite półrocze dla HB Reavis

Kompleks Gdański Business Center
Biurowiec Konstruktorska Business Center
W I połowie br. spółka wynajęła około 51 000 mkw. powierzchni oraz podpisała 16 umów dotyczących najmu.

W ciągu pierwszego półrocza 2015 roku HB Reavis zdobyło 16 nowych najemców i wynajęło niemal 51 000 mkw. powierzchni w trzech obiektach zlokalizowanych w Warszawie. Pośród najważniejszych transakcji zawartych przez spółkę należy umowa z PZU na 18 000 mkw. w Konstruktorska Business Center oraz pierwsze kontrakty dotyczące wynajmu powierzchni w II etapie kompleksu Gdański Business Center przez Bank BGŻ BNP Paribas i grupę ubezpieczeniową Aviva. Warto dodać, iż umowy podpisane przez HB Reavis to około 20% wszystkich nowych kontraktów w zakresie najmu zawartych na stołecznym rynku w ciągu pierwszych sześciu miesięcy br.   
 

Zdajemy sobie sprawę ze zmieniających się warunków na rynku nieruchomości i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby oferowane przez nas rozwiązania nie tylko spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców, ale również wyznaczały nowe standardy realizacji powierzchni biurowej. Ostatnie 6 miesięcy potwierdziło, że przyjęta przez nas strategia jest skuteczna – mówi Grzegorz Strutyński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu HB Reavis Poland. Zgodnie z danymi opublikowanymi przez Polish Office Research Forum aż dwie z czterech największych transakcji najmu odnotowanych w Warszawie w I półroczu 2015 były zawarte z naszym udziałem. Mowa tu o kontraktach podpisanych z Grupą PZU oraz Avivą - dodaje.

 

W najbliższych czasie  HB Reavis odda do użytku kolejny obiekt, kompleks Postępu 14, zlokalizowany w centrum biznesowym Mokotowa. Obecnie trwają negocjacje z potencjalnymi najemcami. Deweloper prowadzi także prace na budowie dworca Warszawa Zachodnia i kompleksu West Station. Oddanie do użytku pierwszego biurowca planowane jest na IV kwartał 2016 roku.

 

Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra