Kart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoRIS Kotes logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Pracowite półrocze dla HB Reavis

Kompleks Gdański Business Center
Biurowiec Konstruktorska Business Center
W I połowie br. spółka wynajęła około 51 000 mkw. powierzchni oraz podpisała 16 umów dotyczących najmu.

W ciągu pierwszego półrocza 2015 roku HB Reavis zdobyło 16 nowych najemców i wynajęło niemal 51 000 mkw. powierzchni w trzech obiektach zlokalizowanych w Warszawie. Pośród najważniejszych transakcji zawartych przez spółkę należy umowa z PZU na 18 000 mkw. w Konstruktorska Business Center oraz pierwsze kontrakty dotyczące wynajmu powierzchni w II etapie kompleksu Gdański Business Center przez Bank BGŻ BNP Paribas i grupę ubezpieczeniową Aviva. Warto dodać, iż umowy podpisane przez HB Reavis to około 20% wszystkich nowych kontraktów w zakresie najmu zawartych na stołecznym rynku w ciągu pierwszych sześciu miesięcy br.   
 

Zdajemy sobie sprawę ze zmieniających się warunków na rynku nieruchomości i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby oferowane przez nas rozwiązania nie tylko spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców, ale również wyznaczały nowe standardy realizacji powierzchni biurowej. Ostatnie 6 miesięcy potwierdziło, że przyjęta przez nas strategia jest skuteczna – mówi Grzegorz Strutyński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu HB Reavis Poland. Zgodnie z danymi opublikowanymi przez Polish Office Research Forum aż dwie z czterech największych transakcji najmu odnotowanych w Warszawie w I półroczu 2015 były zawarte z naszym udziałem. Mowa tu o kontraktach podpisanych z Grupą PZU oraz Avivą - dodaje.

 

W najbliższych czasie  HB Reavis odda do użytku kolejny obiekt, kompleks Postępu 14, zlokalizowany w centrum biznesowym Mokotowa. Obecnie trwają negocjacje z potencjalnymi najemcami. Deweloper prowadzi także prace na budowie dworca Warszawa Zachodnia i kompleksu West Station. Oddanie do użytku pierwszego biurowca planowane jest na IV kwartał 2016 roku.

 


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra