EURO STYL Spółka Akcyjna logoCity Space logoGTV Lighting logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVantage Development S.A. logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pracowite półrocze dla HB Reavis

Kompleks Gdański Business Center
Biurowiec Konstruktorska Business Center
W I połowie br. spółka wynajęła około 51 000 mkw. powierzchni oraz podpisała 16 umów dotyczących najmu.

W ciągu pierwszego półrocza 2015 roku HB Reavis zdobyło 16 nowych najemców i wynajęło niemal 51 000 mkw. powierzchni w trzech obiektach zlokalizowanych w Warszawie. Pośród najważniejszych transakcji zawartych przez spółkę należy umowa z PZU na 18 000 mkw. w Konstruktorska Business Center oraz pierwsze kontrakty dotyczące wynajmu powierzchni w II etapie kompleksu Gdański Business Center przez Bank BGŻ BNP Paribas i grupę ubezpieczeniową Aviva. Warto dodać, iż umowy podpisane przez HB Reavis to około 20% wszystkich nowych kontraktów w zakresie najmu zawartych na stołecznym rynku w ciągu pierwszych sześciu miesięcy br.   
 

Zdajemy sobie sprawę ze zmieniających się warunków na rynku nieruchomości i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby oferowane przez nas rozwiązania nie tylko spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców, ale również wyznaczały nowe standardy realizacji powierzchni biurowej. Ostatnie 6 miesięcy potwierdziło, że przyjęta przez nas strategia jest skuteczna – mówi Grzegorz Strutyński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu HB Reavis Poland. Zgodnie z danymi opublikowanymi przez Polish Office Research Forum aż dwie z czterech największych transakcji najmu odnotowanych w Warszawie w I półroczu 2015 były zawarte z naszym udziałem. Mowa tu o kontraktach podpisanych z Grupą PZU oraz Avivą - dodaje.

 

W najbliższych czasie  HB Reavis odda do użytku kolejny obiekt, kompleks Postępu 14, zlokalizowany w centrum biznesowym Mokotowa. Obecnie trwają negocjacje z potencjalnymi najemcami. Deweloper prowadzi także prace na budowie dworca Warszawa Zachodnia i kompleksu West Station. Oddanie do użytku pierwszego biurowca planowane jest na IV kwartał 2016 roku.

 


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra