MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoRIS Kotes logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO BREEAM Excellent dla kompleksu Gdański Business Center I

Kompleks Gdański Business Center I
Kompleks Gdański Business Center I
Gdański Business Center I zdobył certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Jest to piąty obiekt biurowy na warszawskimi rynku, który zdobył tę ocenę w systemie certyfikacji BREEAM Final. Wcześniej inwestycja otrzymała BREEAM Interim na ocenę Very Good, przyznawany jeszcze na etapie projektu.   

 

Cieszę się, że asesorzy BREEAM po raz kolejny docenili nasz projekt. Powtórne przyznanie zielonego certyfikatu potwierdza wysoki standard kompleksu Gdański Business Center I – mówi Stanislav Frnka, Prezes Zarządu HB Reavis Poland. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na zrównoważony rozwój i dostarczanie najemcom najwyższej klasy rozwiązań tworzących przyjazne, innowacyjne i jednocześnie efektywne kosztowo środowisko pracy. Budowanie zgodnie z wytycznymi systemu BREEAM jest dla nas standardem - dodaje.
 

 

Uzyskując w ramach drugiego etapu certyfikacji swojego budynku ocenę Excellent, firma HB Reavis udowodniła, że nie tylko realizuje swoje inwestycje zgodnie z wymaganiami deklarowanymi na etapie projektowym (Interim), ale wręcz je przewyższa – podkreśla Hans van de Sanden, licencjonowany asesor BREEAM w zespole Grontmij.

 

Kompleks Gdański Business Center I składa się z dwóch budynków o całkowitej powierzchni 48 000 mkw. w klasie A. Inwestycja ta jest wyposażona w wiele rozwiązań ekologicznych, a energia jest pozyskiwana w całości ze odnawialnych źródeł energii. Pośród najemców kompleksu znajdują się takie firmy jak KPMG, Agencja Nieruchomości Rolnych, SNC Lavalin, Provident, WebInterpret, Solid Logistics, EMC Computer Systems Poland, Ove Arup & Partners International Limited, KMD, Agito, Coloplast oraz Digital Virgo.  

 

Gdański Business Center I to pierwsza część kompleksu, w którego skład wejdą cztery biurowce o łącznej powierzchni 100 000 mkw.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra