Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoKwiaty dla biura logoTorus logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoRIS Kotes logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Generali w Olivia Business Centre

Olivia Four
Olivia Four
Generali Polska dołączyła do grona najemców Olivia Business Centre w Gdańsku.

Generali Polska dołączyła do grona najemców Olivia Business Centre w Gdańsku. Firma zajęła powierzchnię w biurowcu Olivia Four. W Olivia Business Centre mają swoje siedziby firmy świadczące usługi najwyższej jakości, jesteśmy więc bardzo zadowoleni z podpisania umowy z tak renomowaną firmą jak Generali Polska. Budynek Olivia Four to elegancki biurowiec spełniający najnowsze standardy w zakresie ekologii i komfortu pracy, co jest regularnie dostrzegane podczas różnych branżowych konkursów. To idealna siedziba dla firm dbających o swój wizerunek – mówi Maciej Kotarski, odpowiedzialny za komercjalizację Olivia Business Centre.

 

Generali jest trzecią największą międzynarodową grupą ubezpieczeniową na terenie Europy. Działa w branży ubezpieczeniowej, inwestycyjnej i nieruchomości. Firmę założono w 1831 r. we Włoszech. Na rodzimym rynku jest obecna od 1999 r. W Polsce oferuje szeroki zakres usług ubezpieczeniowych, takich jak m.in.: ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie i osobowe, fundusz emerytalny oraz fundusze inwestycyjne.

 

11-piętrowy biurowiec Olivia Four jest czwartym etapem gdańskiego kompleksu. Budynek oferuje przeszło 14 700 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Oddany został do użytku w marcu ubiegłego roku. Wśród grona jego najemców znajdują się takie firmy jak: Allianz, Alnet Systems, Competence Call Center, Epam Systems, HK Finance, Moore Stephens, Omida Logistics, Playsoft czy Schibsted Tech Polska. W Olivia Four mieści się także przestrzeń rozwoju innowacji O4, która zajmuje parter, pierwsze i drugie piętro budynku. Dedykowana jest m.in. start-upom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom.  

 

Olivia Business Centre jest największym centrum biurowo-biznesowym w regionie. Docelowo wielkość kompleksu przekroczy 120 000 mkw. W skład centrum wchodzi pięć biurowców – Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four, Olivia Six, który został oddany do użytku w maju br. Kompleks oferuje najemcom przeszło 1600 miejsc parkingowych oraz ponad 200 stojaków rowerowych, a także 5 szatni z prysznicami. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra