UNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-BUD logoEcho Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro rodem z Doliny Krzemowej w Olivia Star

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Pierwszy najemca biurowca Olivia Star stworzy w Gdańsku biuro na miarę tych powstających w Dolinie Krzemowej.

Firma Sii podpisała umowę najmu 6000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w obiekcie Olivia Star, który powstaje w ramach kompleksu Olivia Business Centre. Jeden z największych pracodawców z sektora IT na Pomorzu ma w planach stworzenie w swojej gdańskiej siedzibie biura inspirowanego nowoczesnymi powierzchniami realizowanymi w Dolinie Krzemowej. Przy projektowaniu nowej siedziby czerpiemy inspiracje od największych gigantów z Doliny Krzemowej jak Google, Facebook czy Apple. Osobiście miałem okazję zwiedzać ich biura i muszę stwierdzić, że robią one piorunujące wrażenie – zarówno pod kątem aranżacji, wystroju wnętrza, jak również wyjątkowej przestrzeni dostosowanej do potrzeb pracowników. My także będziemy zmierzać w tym kierunku – mówi Michael Desmurs, dyrektor Sii Gdańsk. Na wynajętej powierzchni biurowej, oprócz pomieszczeń biurowych, nie zabraknie pokojów do relaksu, strefy gier i zabaw, siłowni, a także zjeżdżalni łączącej sąsiadujące ze sobą piętra.

 

Firma Sii to jedna z najszybciej rozwijających się firm z sektora IT i inżynierii przemysłowej, która w Polsce posiada 8 biur. W gdańskim obiekcie Olivia Star pracownicy Sii rozpoczną pracę na początku 2017 roku. Do tego czasu ten globalny dostawca usług informatycznych chce zatrudniać w Trójmieście ponad 700 inżynierów.

 

Olivia Business Centre to nowoczesne centrum biznesowe realizowane w Gdańsku, które najemcom zaoferuje docelowo 170 000 mkw., co oznacza, że będzie to największy kompleks biurowy w Polsce. Swoje biura otworzyły tu już takie firmy jak Alior Bank, Allianz, Amazon, Bayer, Energa, Noble Bank, PKO BP, PwC, Sii, ThyssenKrupp. Centrum posiada ponad 1600 miejsc parkingowych, również podziemnych oraz ponad 200 stojaków rowerowych oraz 5 szatni z prysznicami. W 2016 roku w ramach kompleksu otwarte zostanie dwupiętrowe studio fitness CityFit.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra